Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiamnak (22) még nem volt...

A fiamnak (22) még nem volt barátnője. Lehet hogy meleg?

Figyelt kérdés

A fiamnak még nem volt barátnője, de nem is nagyon töri össze magát érte, hogy legyen. Amikor szóba hozom, mindig talál valami kifogást, hogy ezért vagy azért nem a lányok kedvence, és részéről el is van fogadva a helyzet.

Pedig nem kövér, és nem is ronda.

Szerintetek aggódnom kéne, hogy meleg?


2010. ápr. 20. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem olyan biztos, hogy nem volt neki, csak nem tudsz róla.
2010. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészről ha meleg akkor mi van többet nem fözöl rá?

Másrészről meg egy 22 éves fiú manapság nem avatja be az anyát a szerelmi életébe.

2010. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Lehet nem tudsz róla.

2. Nekem 20 évesen volt először, ha valaki nem műmájer nem olyan egyszerű, és az is lehet hogy a közönyössége amit játszik előtted valójában frusztráció mert szeretne csajozni, de nem megy neki.

2010. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Az én vőlegényemnek én voltam az első komoly kapcsolata,ő 24 éves voltakkor.24 évesen vitt elösször haza lányt,vagyis engem :)

még sem voltak ferde hajlamai,egyszerűen azt mondta,hogy nem volt sosem nyomulós ha viszont volt vki a közelébe lány,akkor meg nem felelt neki meg.Válogatós ilyen téren nagyon.

2010. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!