Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiamnak (22) még nem volt...

A fiamnak (22) még nem volt barátnője. Lehet hogy meleg?

Figyelt kérdés

A fiamnak még nem volt barátnője, de nem is nagyon töri össze magát érte, hogy legyen. Amikor szóba hozom, mindig talál valami kifogást, hogy ezért vagy azért nem a lányok kedvence, és részéről el is van fogadva a helyzet.

Pedig nem kövér, és nem is ronda.

Szerintetek aggódnom kéne, hogy meleg?


2010. ápr. 20. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért fiúja volt?
2010. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. Majd talán idővel őt is elkezdi érdekelni a dolog. Lehet, hogy nem is az a típus, ismerek pár embert akik már 30-30 felett vannak
2010. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Á nem, nekem is 20 évesen lett először barátom. Az én anyám, és állandóan azzal piszált, hogy biztos a lányokat szeretem, de egyszerűen csak nem jött össze. Ráadásul ő fiú, neki kéne lépnie, így nehezebb.
2010. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet valakibe már szerelmes, csak valamiért nem jön össze, más lánnyal meg most nem szeretne járni, csak azzal akibe szerelmes!
2010. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Miért kéne az orrodra kösse? én akárhányszor bemutattam otthon a választottamat, mindig hamar vége lett(most már lassan 4 éve tart egy kapcsolatom és nem tudja senki a családomban) Ami azt illeti, magamnak választok partnert, ne ma családomnak, de mindig van vmi amit beszólnak az ősök, és hiába nem akarom figyelembe venni, sajnos ráteszi a kapcsolatra a bélyegét, és szakitás lesz a vége.. .Egyszóval, a fiad nem meleg, de ha hajtod a nők iránt, lehet már csakazértis az lesz XD bár én nem lennék lezbikus....
2010. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
80%
Igen. apro arulkodo jel lehet meg: sehol egy FHM. Viszont sok melegnek van 1 baratnöje aztan több sosem. Viszont ne aggodjon szerintem kedves anyuka, mert ezen valtoztatni nem fog tudni. Ha elfogadja avval több jot tehet maganak es a fianak is. Es ne hozza elö a temat!
2010. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Miért, mi lenne, ha meleg lenne? Megutálnád? Mert megváltoztatni nem tudnád a helyzetet... Szóval nem értem, ezért miért kellene "aggódnod".


Én sokkal inkább azon aggódnék a helyedben, hogy önértékelési zavarai vannak ("nem a lányok kedvence" = egy lánynak se kellek, engem senki nem szeret), valamint képtelen kapcsolatteremtésre. Nem csak a sikertelen próbálkozás jelenti a képtelenséget is, hanem az is, hogy nem tesz lépéseket, nem kezdeményez.


Még ha fel is szedi egy csaj (mert ő ugye nem lép), komplexusokkal nem fog tudni összehozni kiegyensúlyozott és tartós kapcsolatot, ettől meg még több komplexusa lesz.

2010. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
sok más pont azzal leplezi a melegségét még maga előtt is (amikor még nem biztos benne) hogy 5-6 lányt is egymás után felszed, és játssza a nagymenőt. Aztán rájön: neki nem ez a jó.
2010. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem a testvérem 28 és még nem volt neki.

Minden nőben van vmi kis hiba, amit visszataszítónak talál.

De a fiúkat sem szereti.

2010. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
hát ettől még nem meleg. szerintem ne aggódj. Ismerek én is olyan fiúkat,akik 22-26 évesek és még nem volt barátnőjük,de 100% h nem melegek,csak még nem jött össze nekik, vagy mert aki nekik tetszett,az nem viszonozta, vagy ismerek olyat is,akiket még nem foglalkoztat ez,mással vannak elfoglalva.
2010. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!