Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék egyedül itthon...

Mit tudnék egyedül itthon csinálni?

Figyelt kérdés
persze, tudom... ez legyen a legnagyobb problémám :D de az a helyzet hogy levelezős diák vagyok és legtöbb időmet itthon töltöm. ne mondjátok hogy menjek dolgozni mert folyamatosan próbálok de egyenlőre semmi. most itthon készülök a vizsgákra. Mivel túl sok időt töltök itthon egyedül néha már totál besokallok az egésztől. ötletek mit kezdhetnék magammal szabadőmben? barátnőkkel szoktam találkozni, de nem túl sűrűn.
2010. ápr. 20. 14:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

járj el sportolni valahová

esténként biliárdozás, bbowling, kocsmában üldögélés, koncertek

csetelj, ismerj meg új embereket

írj naplót

ha még időd engedi kezdj el valamilyen tanfolyamot (nyelvtanfolyam, vagy kressz)

sok lehetőség van.

2010. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Szia :)

Ha nagyon unatkozol, akkor beszélgethetünk. Ha benne vagy akkor írj egy privit. :)

19/F

2010. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
annál jobb ha vidéken, menk ki a kertbe, veteményezz, kapálj, kertészkedj
2010. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Velem is beszélgethetsz nyugodtan!Írj privit!:)
2010. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
gyere velem edzésre holnap:D
2010. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kezdj, el valami jó kis testmozgást, mondjuk otthon valami dvd-re, vagy keress a neten valami jó kis zenét, vagy játékot, és Honfoglalózni szoktam amikor unatkozok, vagy megnézek egy jó kis filmet.
2010. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én is írtam már ki egy ilyen kérdést, még a télen. Velem is ugyanez a helyzet. Most, hogy jobb idő van, legalább kint elfoglalom magam ideig-óráig, de akkor is sz@r. Unalmas.

22/L

2010. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe egy jó ötlet: wállalhatnál webcam-szexet! Jelentkezel egy ezzel foglalkozó honlapon, és ha jól csinálod, akkor jól kereshetsz. Beszervezhetsz egy másik unatkozó lányt és akkor mehet a leszbishow.

Így minden meg lenne oldva.

2010. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

21:19

Jó ötlet!:)

2010. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
csak a maszti marad...
2010. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!