Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a következő...

Mit lehet tenni ha a következő a szitu?

Figyelt kérdés
Bátyám 30 éves lesz,barátnője 23 éves 2 hete eljegyezte a csajt,mert nagyon szeretik egymást meg minden 2 éve együtt vannak.1 helyen dolgoznak és a kolleganőik annyira nem türik,h a bátyám eljegyezte a csajt,h ma a rendőrségen lemondta egy nő a "sogornőmet" és szegénykém rengeteget sír,mert már nem bírja idegileg,h állandoan buzerálják őt munkába is meg a rendőrségre is képesek elmenni,csak nemtudom milyen jogon,mert a sogornőm semmit se ártott nekik,nagyon kedves csaj...csak az is baj,h a bátyám szereti és a bátyám viszont őt...nemértem ezeket az embereket elegem van már nekem is...mit tehetnénk?már babát is nagyon szeretnének,h legalabb a csaj ne melozzon már ott 1 darabig aztan hatha lenyugodnak,de ahhoz még kell legalabb 1 év mire meglenne...ilyen embereket kinyírnék legszivesebben,mert már elegem van teljes mértékbe.../20 éves csaj/
2008. szept. 30. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy a többiek én sem értem pontosan mi a történeted. De kérdezek és

ha megteszed, hogy válaszolsz leírom inkább magánban a véleményem.

Mert ezen a fórumon már túl sokan kötekednek.

Ha jól értem arról van szó,hogy a bátyád és a menyasszonya egy

munkahelyen dolgoznak és a lány kolléganői mióta jegyesek szekálják a

lányt. Nem tudom jól értem-e hogy szlovákok vagytok?

Nem lány nemzetisége a problémájuk? Nem magyar véletlenül a lány?

Nem tudom elképzelésem sincs más még mi lehet a baj. Nekem van egy

barátnőm akinek felvetették mikor a férjével összeházasodtak,hogy

összeférhetetlenek a munkahelyen változtasson valamelyik beosztást.

Szóval nem tudom mivel foglalkoznak a bátyádék. De nem lenne ez

megoldás a lánynak? Átkérné magát másik helyre a munkahelyén belül

ahol új kollégákkal esetleg új munkát kéne csinálnia és talán akkor

ezek a gondok megoldódnának.

A redősségen mi történt? Feljelentették a lányt?

2008. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mindketten egyforma nemzetiségüek...és korhazban doliznak mindketten a sürgősségin vagy hogy mondják magyarul ahol mindig szolgálat van...rendőrségen mondott rá minden rosszat,persze ma kiderült,hogy annak a kolléganőnek a párja rendőr ott...már azt sikerült valakinek elintézni,hogy a bátyám meg a barátnője soha ne dolgozzanak együtt,hanem kerüljek egymast mert ugy dolgoznak,hogy 1 nap nappal 1 éjjel és 2 nap szabad...mikor egyik nappal van másik éjjel megy és fordítva...én nem értem hogy lehetnek ilyen emberek,nem mind1 hogy kivel van a bátyám hisz szinte mindegyiküknek van párja...
2008. okt. 1. 12:24
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

Itt valami nagyon a homályban van. Valami lényeges dolog nagyon el van titkolva, nincs elmondva vagy másképp van elmondva.

Senki nem érti, hogy miért ilyenek az emberek, mert ez a sztori valahol hibádzik. És nem a helyesírásban, vagy a szleng-normál nyelvezetben, hanem a történetben.

Valami kiváltotta azt, hogy a bátyád és a leendő sógornőd felé ilyen az utálat.

Amúgy bármennyire fájdalmas, de ha tényleg ez a helyzet, akkor nincs mese, keresni kell másik munkahelyet és mindenkinek az élete megoldódik. Ok nélkül ENNYIRE nem fújnak egymásra az emberek.

2008. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Váltsanak munkahelyet, jobb tanács nincs.
2008. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
és a bátyád doki, a csaja meg ápolónő??? mert akkor szoktak ennyire irigyekdni egymásra.....meg amennyiben nincsenek alá-feölé rendeltségi viszonyba a munkahelyen,akkor miért rakták szét ket? és miért jelentették fel? mert ahozz elég komoly indok kell,hiába rendőr ott valamelyik ápolónő pasija,az édes kevés....esetleg becsületsértéséért,mert lyant mondott neki a sogornőd? vagy megfenyegette??? de ez mindkettő magáninditványos, és polgáriperes lesz majd..igaz h a rendőrségen kezdődik...
2008. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet akármivel feljelenteni valakit a rendőrségen. Vizsgáljátok meg, hogy mikkel jelentették fel, és ami nem igaz (bizonyára az összes), az rágalmazás. Úgy megütheti a bokáját az illető, hogy az életbe többet nem mer feljelentgetni. Legalább is a magyar törvények szerint, de gondolom rágalmazni máshol sem lehet.
2008. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!