Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a következő...

Mit lehet tenni ha a következő a szitu?

Figyelt kérdés
Bátyám 30 éves lesz,barátnője 23 éves 2 hete eljegyezte a csajt,mert nagyon szeretik egymást meg minden 2 éve együtt vannak.1 helyen dolgoznak és a kolleganőik annyira nem türik,h a bátyám eljegyezte a csajt,h ma a rendőrségen lemondta egy nő a "sogornőmet" és szegénykém rengeteget sír,mert már nem bírja idegileg,h állandoan buzerálják őt munkába is meg a rendőrségre is képesek elmenni,csak nemtudom milyen jogon,mert a sogornőm semmit se ártott nekik,nagyon kedves csaj...csak az is baj,h a bátyám szereti és a bátyám viszont őt...nemértem ezeket az embereket elegem van már nekem is...mit tehetnénk?már babát is nagyon szeretnének,h legalabb a csaj ne melozzon már ott 1 darabig aztan hatha lenyugodnak,de ahhoz még kell legalabb 1 év mire meglenne...ilyen embereket kinyírnék legszivesebben,mert már elegem van teljes mértékbe.../20 éves csaj/
2008. szept. 30. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Húúúh, kissé kevés az infó. Miért mentek a rendőrségre??? Ez egy lényeges pontja lehet az ügynek, az emberek csak úgy nem mennek feljeleteni a másikat ok nélkül. Ami a bátyádékat illeti, senkinek semmi köze hozzá hogy mit csinálnak, sajnálom őket hogy holmi munkatársak keresztbe tesznek nekik. Érthetetlen miért ilyen primitívek.
2008. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát épp ezaz hogy miert mentek???semmi közük,hozza,h a bátyám kivel van...ez már olyan megszokott,h többnyire nem doliznak együtt és ott is bátyámnak olyat mondanak,h mikor nincs a csajjal akkor a csaj diszkoba van,meg hogy van neki 1 pasija...pedig nem igaz semmi az egészből bátyám tudja is,mert a csaj velem van,ha szabadja van és énis ráérek egyébként meg nem jár sehova mert elege van mindenből diszkoba is 1 éve volt utoljara...
2008. szept. 30. 21:20
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
hát az a szitu,hogy netezés helyett menj be magyar órára!!össze-vissza írsz mindent,el sem lehet igazodni a sztoridon!!
2008. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

kedves "20 éves csaj"!

ha már nem ismered a helyesírást, akkor legalább a gondolataidat próbáld meg valami emészthető formában előadni.

igaza van az előttem szólónak, biz' rádférne néhány év az iskolában...

a történetedből meg az ég- világon semmit nem lehet kihámozni, se füle, se farka az egész sztorinak.

2008. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja..., szó ami szó, én is kétszer olvastam el, de nem értem!

Próbáld meg érthetőbben leírni, légyszi!

Valakit "csak úgy" nem jelenthetnek fel a rendőrségen, annak kell, hogy legyen valami indoka, csak Te arról esetleg nem tudsz!

2008. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocs igen okosak...szlovák vagyok és azért ahhoz képest jol tudok magyarul irni...ha problémátok van az irásommal akkor inkabb ne irj kommentet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 30. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de azzal volt baj, hogy nem volt érthető a sztori. Írd le mégegyszer nyugodtabban, és válaszolni fogunk rá!

Ezen ne húzd fel már magad!

2008. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Ahhoz képest, hogy szlovák vagy, a magyar szleng jobban megy, mint a magyar nyelv. Azért szeretnék én így tudni szlovákul, mint Te magyarul...:))
2008. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részt tisztáznád, hogy mit jelent, hogy "ma a rendőrségen lemondta egy nő"? Mit jelent, "lemondani valakit"? Ha meg ez a "feljelenteni" akar lenni, mi volt a vád? Azzal nem mehet senki a rendőrségre, hogy nem szimpatikus neki valaki, mert kiröhögik és elzavarják. Szóval mit állítottak róla a rendőrségnek?
2008. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
83%

A kritikus, szövegen problémázóknak csak annyit hadd mondjak, hogy bármely nyelvben könnyebb a szlenget megtanulni, mint a hagyományosat, mert a szleng valahogy "jobban ragad" (nem a legjobb példa, de Pákó melyiket "halandzsázza jobban" magyarból, a szlenget vagy a normálisat?)


A kérdezőhöz pedig csak annyit írnék, hogy hát részvétem, és sajnos a rosszindulat sok kárt tehet, és a legjobb párkapcsolatokat is megmérgezheti, ha egy rosszakarónak olyan kapcsolatai vannak, ahol neki vakon hisznek, mert "ismerős", és "protekciós"... Tapasztalatból tudom (bár ne tudnám...) :-( csak azt tudom tanácsolni, hogy tartsatok ki, és bízzatok a legjobbakban, és ha mégis komoly problémát okoznának ezek az emberek, akkor próbáljatok erősek maradni, és egyszer úgyis minden ki lesz egyenlítve, a rossz meg lesz torolva, a veszteség ki lesz engesztelve, és minden-mindenki a helyére kerül, ahova való, akihez valójában tartozik. Sok idő lekoptatni az ilyen embereket, főleg, ha protekciósak és (pl. kényszerből) nehéz távol maradni tőlük.

2008. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!