Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan férjjel, aki jó dolgában mindig morog, és soha semmi nem jó neki?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon jó munkahelye van, sok mindent megengedhetünk magunknak, amit más fiatalok nem (rengeteg nyaralás, sok fizetős szabadidős-tevékenység), van saját lakásunk, vállalati kocsi. Mindketten egészségesek vagyunk, a szüleink is azok. De ő mostánában állandóan depressziós, képes olyan apróságokból is hatalmas vitát generálni, amit más, akinek vannak gondjai, észre sem vesz. És ez annyira dühítő, mert látom, h körülöttünk mások albérletben, rengeteg hitellel, betegen milyen boldogok tudnak lenni, ő meg jó dolgában folyton azt keresi, mibe köthetne bele.
2010. ápr. 19. 16:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tudja igazán megfogalmazni, hogy mi az oka, csak alapjáraton feszült valami miatt*, és amin ténylegesen morog, az nem a valódi ok, hanem sok kis marhaság.

Ezt nem fogalmazza meg/nem tudja. Pasiból van. Nálam is van ilyen időszak, csak rövidebb ideig tart szerencsére.

2010. ápr. 19. 17:25
 12/15 anonim ***** válasza:
örökké ilyen marad, nem lehet megváltoztatni, ilyen a lelke
2010. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg depresszió van kialakulóban.
2010. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen, csak az utóbbi fél évben.
2010. ápr. 19. 17:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen volt. Egy idő után már mindenen morgott, mindig többre vágyott, irígykedett másokra, stb. Aztán depresszióba zuhant, halálfélelmei voltak, majd megint morgás, nyavalygás. Egy ideig próbáltam csillapítani, viccelődni, alátámasztani, hogy igenis értékes ember, és stb. Aztán feladtam.
2010. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!