Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan férjjel, aki jó dolgában mindig morog, és soha semmi nem jó neki?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon jó munkahelye van, sok mindent megengedhetünk magunknak, amit más fiatalok nem (rengeteg nyaralás, sok fizetős szabadidős-tevékenység), van saját lakásunk, vállalati kocsi. Mindketten egészségesek vagyunk, a szüleink is azok. De ő mostánában állandóan depressziós, képes olyan apróságokból is hatalmas vitát generálni, amit más, akinek vannak gondjai, észre sem vesz. És ez annyira dühítő, mert látom, h körülöttünk mások albérletben, rengeteg hitellel, betegen milyen boldogok tudnak lenni, ő meg jó dolgában folyton azt keresi, mibe köthetne bele.
2010. ápr. 19. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

ezért mondom én mindig azt hogy inkább szeretnék majd élni szerényen,szegényebben de boldogan és szeretetben...

próbáld megtudakolni mi a baja

lehet hogy segítene ha jótékonykodna és látná hogy örömet okozott rászorulóknak?

2010. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
NÉzd meg Daróczi D-t. Két hét maldív sziget, amit több milliós nyaralás, korm. szóvivői karrier, aztán a kötelet választotta. Senki nem tudhatja, hogy mi van egy ember lelkében, és ehhez az anyagi jólétnek semmi köze. Mi meg itt nem ismerjük a családi életeteket, szóval neked kell rájönnöd hogy mi a baja. Talán a munkahelyén nyomasztja valami? A felelősség , a megfelelni akarás? Derítsd ki.
2010. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
meg kell verni!
2010. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, de nem tudta megmondani. Nem vagyunk milliárdosok, nincs yachtunk, csak az átlag huszonévesnél (saját erőből) kicsit jobban élünk, ennyi. Nem hiszem, hogy emiatt ne lehetne boldogan élni.
2010. ápr. 19. 17:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom milyen a háborgó hapsi. :)

Mondjuk egyáltalán nem depressziós, inkább heves vérmérsékletű.

Én is évekig próbáltam valahogy csitítani, lelkére beszélni, rámutatni dolgokra, de semmi.


Egy nagyon jó megoldás van, én is fokozatosan jöttem rá: a humor, elviccelődés, görbe tükröt tartani elé. Én pl: kedvesen, nem bántóan, elkeztem utánozni ilyenkor, de úgy, hogy közben érezze, hogy szeretetből "gúnyolom". Aztán oldódott a feszültség, és ő is megmosolyogta a dolgot. :)

2010. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint depressziós, csak mindig morog valamin. Mindig keres okot rá.
2010. ápr. 19. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:
hidegzuhany(, ha jó passzban van, meleg, ha rosszban-pszikológus)
2010. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
ki kell zárni a lakásból
2010. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Érdekes ötlet :)

Már a kérdésbe belekötnék. Te miért nem tudod miért morgolódik? Párja vagy beszélgess vele. Csinálj valami extrém dolgot pl az ágyba :) azután szex után a férfiak higgadtabbak és kösd ki, hogy a beszélgetés alatt végig őszintén nyugodtnak kell lenni és bármit mond nem lesz következménye. Érezze, hogy megbízhat benned!!

2010. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A hülyeségeket a szerelem-szex témakörbe írjátok, én értelmes válaszokat várok!
2010. ápr. 19. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!