Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén van olyan, aki...

Őszintén van olyan, aki eltűrné ezt?

Figyelt kérdés

Még szüleimmel, nagyszüleimmel lakom, de komolyan mondom egy normális nincs közöttük, ha nem kötnek valamivel belém,akkor nem érzik jól magukat. Kevés barátnőm van itthon,inkább az egyetemen vannak, ezért ritkán járok el, majd jönnek azzal, hogy jaj nem mész sehova, nehogy kelljen valakivel beszélni, meg hasonlò dolgok. Mit kell ezzel foglalkozni, hogy én mikor merre megyek, ha pedig megmondom ezt nekik, fel vannak háborodva. Rájuk jön és egyebet nem csinálnak, mint minden szarral engem b.aszogatnak. hogy adjam a tudtukra, hogy szálljanak már le rólam?

Hol azzal jönnek, hogt nincs senkim, hol azzal, hogy ritkán megyek el...


2016. aug. 15. 12:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogyha keveset eszek, az a baj, ha többet eszek, az a baj, soha semmi nem jó.
2016. aug. 15. 12:20
 2/9 anonim válasza:
9%
Ez tényleg nem tűrhető!Hány éves vagy?Ha 18 vagy felette, az már felháborító!Ha 18 vagy, akkor tanulj ki valami szakmát azt állj a talpadra!
2016. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Vicces vagy. Ha kislány vagy akkor tűrd el, ha nem akkor meg költözz.
2016. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne hagyd, hogy beleszóljanak az életedbe.
2016. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
39%

Jajj mintha csak magamat olvasnám...

Szintúgy nálunk is ez a helyzet... négyen lakunk egy kisebb házban.. mellesleg falun.. én sem járok el sehova mivel nincs kivel és folyton bas.zogatnak, mamám folyton bejön, és turkál a cuccaim között.. mindenért leszól ami neki nem tetszik, még az ajtó nyitás/zárása miatt is.. Anyukámnak folyton keresztbe tesz.. Apám (az ő anyukája mamám) is már ideges miatta.. régebben is sokat veszekedtek..

Volt hogy mamám azt is mondta rám hogy " hülye, szar, segg hülye, kur.va istent az anyádba." Kedves..(És még csak nem is vérszerinti mamám..)



Nagyon frusztrálva élünk itthon, elköltözésre viszont nincs lehetőség.



Bár nem tudom mennyi idős vagy, de minnél hamarabb állj talpadra. Költözésen már gondolkodj szerintem a jövőben. Meg tényleg, legyen egy jó szakmád helyezkedj el, és amint tudsz költözz is.

Ha már középsuliba jársz akkor a kollégium az egy jó dolog, ha azt nézzük nem vagy otthon, nem kell hallgatni a cirkuszt.

2016. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk is ez a helyzet. Pl szombaton nyelvvizsgáztam, és mert nem menetem el bulizni vagy hasonlók anyàm elkezdi hogy elmegy mellettem az élet, és kicsit utána annyira felbaszta magát ezen hogy rám is támadott.

Nem tudok ezzel én se mit kezdeni... Ha gondolod beszélhetünk

2016. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyetemista vagy?

Mert ha az akkor nyílván nagykorú!

Befejezed a sulit(akkár közben is dolgozhatsz) ,és a talpadra állsz,lehetőleg minél távolabb az otthonodtól!

ha ők fizetik a sulit,nemsokmindent tehetsz még be nem fejezted!

;) sok szerencsét

2016. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
A szülei mindenkit lepontoztak xd
2016. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Na en pont az ilyenek, sot ennel durvabbak miatt leleptem otthonrol. Kokemenyen elmondtam a velemenyemet, meg ratettek egy lapattal a piszkalodasra. Leleptem,kivettem egy lakast ahol egyetemre jarok, persze rengeteget dolgozok, es a baratnom is besegit a berlesbe, szulokrol meg azt se tudom elnek-e vsgy halnak... nem is erdekel...
2016. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!