Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te feleséged/barátnőd hogy...

A te feleséged/barátnőd hogy főz? Mennyire ügyes a konyhában? De őszintén! Mikkel kedveskedik neked?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém nagyon jól főz!

Házias ízek,ilyesmi.

Mindig főz,mert igényünk van a főtt kajára.

Külölnleges kívánságokkal nem zaklatom,mert így is van elég dolga.

2014. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Én barátnő vagyok, de borzalmasan főzök. Nem is szeretek általában meg elég ügyetlen is vagyok. Ezért az esetek nagyobb részében a barátom főzött, de mostanában próbáljuk megosztani jobban, hogy én is részt vegyek benne. Amúgy nem számít, milyen pocsékat főzök, a barátom mindig azt mondja, hogy finom, mert tudja, hogy jó szívvel csináltam.
2014. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Kedveskedni pedig azzal szoktam, hogy befizetem magunkat egy étteremre/ cukrászdára. Szökőévenként csinálok sütit, az elég jó szokott lenni.
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én nő vagyok, és igen jól tudok főzni. A barátom is igyekszik :)


Ha kedveskedni akar, akkor étterembe megyünk :)

2014. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Kizarolag egeszsegessen fozok

tehat naponta friss salata sok sok zoldseg 200g/fo gyumolcs sovany tejtermek teljesorlesu kenyer es teszta.

2014. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó a hús nem egészséges?
2014. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első miért lett lepontozva?
2014. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Én feleség vagyok, 14 évesen kezdtem sütni, 18 évesen költöztem külön, onnantól mindent főzök. A képviselő fánk csak harmadszori nekifutásra sikerült, de az eszterházi torta, dobos torta nem fog ki rajtam. Ma sárgaborsó leves volt, sült pulykacomb, mexikói zöldséggel és sült krumplival, holnap gyros lesz, tagnap csak sajtos és csokis croissant sütöttem. Tény, hogy ahhoz, hogy gyorsuljak és ne kelljen elővenni a szakácskönyvet (csak a sütiknél), 10-15 évnek kellett eltelnie, és addig jó sok biztatásra volt szükségem a páromtól :)
2014. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

A feleségem nagyon jól főz és süt, és változatosan is. Ugyanaz az étel legfeljebb kéthetenként kerül az asztalra.

Étteremben nagyon régen voltunk, mert az meg sem közelíti a feleségem főztjét, az áráról már nem is beszélve.

Ő is készít különféle salátákat, de ha mindig azt adná az asztalra, akkor a gyerekek biztosan hisztiznének miatta.

Az 5-ösnek pedig nem lennék a férje, mert éhen halnánk mellette.

2014. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanaz az étel max 2-3 havonta kerül az asztalra.
2014. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!