Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te feleséged/barátnőd hogy...

A te feleséged/barátnőd hogy főz? Mennyire ügyes a konyhában? De őszintén! Mikkel kedveskedik neked?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Egyes és nyolcas miért lett lepontozva? De most komolyan, hogy lehet ezekre a válaszokra rányomni a piros kezet? Szánalmas ez az egész gyakori kérdések, ennél már csak az itt lévő emberek (magamat is beleértem, a többiek közül az vezsi magára aki akarja) szánalmasabbak.
2014. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Valaki biztos irigy, mert 8.as tud főzni. vagy 5-ös ártalmasnak tartja a tortákat, ezért lepontozta :)
2014. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem a tortak artalmasak rendszeressen sutok.

Nincs minden nap hus heti 1x max nem eszunk felvagottat es kesz termeket semmi fustoltet vagy tartositott termeket.

A barna kenyerre telen nyaron avodako banan paradicsom mogyorovaj friss zsenge zeller hazi mez friss fiatal sajt kerul.

Sok egzotikus dolgot keszitek pl csicsriborsos marokkio tal mentaval piros curry pastas lencse bulgur humusz stb.

Hagyomanyos magyar etelbol kizarolag a lecsot fozom de azt is sok sok padlizsanal dusitva ,

A ferjem imadja a fusie konyhat es nem igenyli a hust.

Heti 1x keszitek neki tengeri halat grillen vagy sutoben rozsaszin kis rakokkal dusitom ill jo sok zold salataval talalom.

Egyszer pedig borjut vagy csirket keszitek a tobbi nap vega.

2014. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ÉN feleség vagyok. DE! van, amit nagyon jól csinálok, van, amit el szoktam rontani, de néha sikerül, és van, amit a férjem csinál, mert én ahhoz béna vagyok. Pl. ő főzi a bablevest, én a lecsós csirkét. Pl. utálom a lecsót, de azt mondta, hogy nagyon finom, ahogy csinálom, pedig nem is kóstolom. De a rakott tésztámat nem szereti, a leveseimet viszont igen. Nem szokta a fejemhez vágni. Egyébként nálunk 4-5 hetente kerül ugyan az az asztalra, vagy ritkábban.
2014. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!