Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak honnan van a pénz?

Mit mondjak honnan van a pénz?

Figyelt kérdés
Régóta gyűjtök egy tabletra.Anyáék tegnap megkérdezték hogy állok.Elmondtam nekik.MA viszont mama kipótolta az összeget és megrendelhetnénk.Viszont a lelkemre kötötte hogy ne mondjam el honnan van a pénz.Mit mondjak anyáéknak?
2016. aug. 10. 17:14
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Az a gond tudják mennyibe kerül a tab,és kellenek a rendeléshez is.Azon gondolkozom azt mondom eddig elszámoltam de na azért tudják hogy annyira nem vagyok hülye
2016. aug. 10. 18:18
 12/33 anonim ***** válasza:
23%
A #9-es válaszoló tanácsa beválhat! :D
2016. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a mamádat, miért nem akarja, hogy elmondd a szüleidnek.

Mondd meg neki, hogy rosszul esne kamuzni erről a dologról.

2016. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
várj még 1-2 hetet a tablettel és beszéld meg mamáddal, hogy pénzért nyírod nála a füvet, összesepersz stb :D
2016. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, lehet pofán vágna apád, ha megutudja hogy ötven ezeré nyírtad le nagyanyádnál a füvet :D
2016. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%
Azért az nagyon szuper, hogy a nagyi arra kéri az unokát, hogy hazudjon a szüleinek. Utána meg el vannak képedve, hogy a gyerek hazudozik. Nem vagyok szent, de egy ilyen helyzetben sokkal egyszerűbb őszintének lenni. Én megmondanám a mamának, hogy csak akkor fogadom el a pénzt, ha megmondhatom a szüleimnek kitől kaptam.
2016. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj egy email címet a nagymamádnak. Ezzel az email címmel regisztráld be a nagymamádat a webáruház oldalán. Ezután rendeld meg a tabletet a nagymamádhoz.
2016. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
A #9-es egy ronda sertés! a #13-as válasszal egyetértek, én is azt tenném. Beszéld meg a Mamával, hogy kellene a tablet, most van időd vakációban vele foglalkozni, és mit mondjál honnan, van pénz?
2016. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora összeggel pótolt a Mamád? Ha nem túl nagyot, mondjuk tíz ezer alatt, akkor elhiszik, hogy elszámoltad. De én őszintén elmondanám, hogy kisegített a Mami, és a lelkükre kötném, hogy ne mondják el neki, hogy tudják....
2016. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
25%
Zsarold meg a nagyit, hogy ha nem fizet még többet, elárulod, hogy ő adta a pénzt. Miután kifizette a "váltságdíjat" mondd el a szüleidnek, hogy egy csomó pénzt adott és cserébe hazugságra akart rávenni!
2016. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!