Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya lenyulta a 40 ezremet?

Anya lenyulta a 40 ezremet?

Figyelt kérdés

Egesz juliusban meloztam egy gyarban szakba. Ma reggel megjott a 100 ezer forintom.

Mama 1 hete adott a 22 ezer forintos borodbe 13 ezret es megbeszeltuk hogy visszaadom a penzt neki ha o is odaadja a 13-at.

Anya ma levette a kartyajarol a penzt es lenyult 40!!! Ezret mert hogy a mamanak vissza kell adni a ket 20 ezrest mert neki az kell ma. De o meg nem adta oda a 13 ezret, sem anya az 5 ezret. Ezert dolgoztam egesz juliusban ejjel nappal hogy ezt kapjam. Milyen rohadt zsido csaladom van nekem?? Itt bogok mert meg sem foghattam a rohadt penzem, mar lenyulta. Megyek egyetemre es tudja nagyon jol mennyire kell minden forint mert nem fogok kijonni, es kepesek ezt megcsinalni. Hogy lehet ilyen egy anya?!?!?!


2016. aug. 10. 10:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
De te pontosan tudtad hogy milyen az anyukád. Ő az aki a tesódékat támogatja, te csak egy új bőröndöt kértél és vett egyet a zsibin. Másnak is vannak ilyen rokonai. Annyit tehetsz hogy többet nem engedsz hozzáférést a dolgaidhoz. Eddig is nyithattál volna magadnak egy bankszámlát és eleve oda kellett volna kérned a pénzt. Az én szüleim soha nem húztak le, mégis az volt az első dolgom hogy számlát nyitottam. Egyszerűen saját rendelkezést akartam a kevéske kis pénzemhez. Mit tudsz tenni? Azt hogy tanulsz az esetből. Ha lesz ösztöndíjad vagy diák munkázol a suli mellett, soha nem mondod el anyádnak hogy mennyit kapsz, mennyit keresel. Ha jól keresel is majd inkább azt mondod hogy alig van, soha nem adsz kölcsön inkább azt hajtogatod mennyire nincs. Soha nem nyilatkozhatsz a családodnak pozitív dolgokat az anyagi helyzetedről. Nyeld le, hidd el én tiszta szívből sajnállak, de csak annyit tehetsz hogy tanulsz az esetből.
2016. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

7-es vagyok:

A maradék 60e-t legalább elkérted, hogy meglegyen? Rakd be saját számlára.

2016. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Sosem értettem azokat, akik azt hiszik, hogy a gyerek elmúlt 18 és nem kell anyagilag támogatni... milyen szülő az ilyen?

Főleg a tieid, hogy még el is veszik. Ne közösködj többet, csinálj saját számlát és meg van oldva.

2016. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Az utolsóval értek egyet. Én már 30 vagyok, külön élek kb 11 éve, de még a mai napig kapok támogatást szüleimtől, amikor nekik is van.. pl csirke, tojás, stb...
2016. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

"Milyen rohadt zsido csaladom van nekem??"


Ezek szerint magad is egy "rohadt zsido" vagy!

(Amúgy ilyen fogalmazással és ennyire életképtelenül, kár egyetemre menned!)

2016. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Amikor tanulsz és éppen semmit sem keresel, akkor mennyit költ rád az Anyád? Vagy az nem számít? Az nem számít, hogy Ő mennyit dolgozott eddig, és még mennyit fog dolgozni, hogy neked jó legyen? Egész júliusban dolgoztál? Na ne mond! Anyád pedig januártól-decemberig dolgozik, hogy téged eltartson, taníttasson! Hogyan fogsz róla gondoskodni, ha idős lesz és beteg, ha most annyira odavagy ezért a pénzért, hogy képes voltál ország-világ elé kiírni?! Szégyelld magad!
2016. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

nagyon sajnálom,hogy ilyen anyukád van. nekem is van ilyen az ismerettségi körömben,ahol a kedves szülők a kamasz gyerekük pénzét lopják el. hát nem tudom, nekem lesülne a bőr a képemről,ha ilyet tennék.

de nem vagyunk egyformák.

annyit tudsz tenni,hogy sürgősen csinálsz saját számlát,amit csakis te kezelsz . és a pénzt a kártyán tárolod, nem készpénzben . tényleg sajnálom, de nem tudsz mit tenni.

2016. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

16# maga az elv a nem mindegy.. ha az anya konkrétan megmondja,hogy kell neki a pénz és nem ellopja,akkor még azt mondom ,hogy oké.

de ez így elég aljas húzás,hogy a gyerek megbízik a szülejében és az ő számlájára utaltatja a pénzét. erre az így hátba támadja..meglopja. ez nem normális dolog. nekem a családon belüli lopás elfogadhatatlan dolog.

2016. aug. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már az elveket... Nyilvánvaló, hogy az anyja nincs eleresztve pénzzel, ahogy az is, hogy az anyja tartja még el, taníttatja. Ha én lennék az anyja, ezek után igencsak meggondolnám, hogy megérdemli-e ez a gyerek, hogy továbbra is fizessem a tanulását. Elmúlt 18? Mehet dolgozni, mellette is tanulhat, ha akar! Mindjárt nem hiányozna neki annyira az a 40.000, ha ilyen ultimátumot kapna! Hálátlan!
2016. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!