Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya lenyulta a 40 ezremet?

Anya lenyulta a 40 ezremet?

Figyelt kérdés

Egesz juliusban meloztam egy gyarban szakba. Ma reggel megjott a 100 ezer forintom.

Mama 1 hete adott a 22 ezer forintos borodbe 13 ezret es megbeszeltuk hogy visszaadom a penzt neki ha o is odaadja a 13-at.

Anya ma levette a kartyajarol a penzt es lenyult 40!!! Ezret mert hogy a mamanak vissza kell adni a ket 20 ezrest mert neki az kell ma. De o meg nem adta oda a 13 ezret, sem anya az 5 ezret. Ezert dolgoztam egesz juliusban ejjel nappal hogy ezt kapjam. Milyen rohadt zsido csaladom van nekem?? Itt bogok mert meg sem foghattam a rohadt penzem, mar lenyulta. Megyek egyetemre es tudja nagyon jol mennyire kell minden forint mert nem fogok kijonni, es kepesek ezt megcsinalni. Hogy lehet ilyen egy anya?!?!?!


2016. aug. 10. 10:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Meg az idegesit legjobban hogy anya rendelkezik a penzemmel.Mi az hogy O veszi le?? Nem is szol ha nem kerdezem meg hogy megjott-e.Tavaly ugyanezt csinalta. Lenyult 20 ezret tolem mert hogy neki az jar mert elotte honapban vett egy nadragot nekem es adjam vissza az arat. Holott meg sem beszeltuk hogy azt nekem vissza kell adnom, utana akarta behajtani.

Penzehes

2016. aug. 10. 10:52
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy ideges vagy, de az, hogy ki tartozik kinek, mennyivel és miért, az követhetetlen.
2016. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
De miért adtad oda a bankkártyádat?
2016. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
52%
Szia! Ritka genya anyád van az biztos. :D Változtasd meg a kártyád kódját és nem fog levenni semmit sem. :) (kivéve netes vásárlásoknál)
2016. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
őő miért nincs saját számlád? nem azért de te is elég béna vagy.
2016. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Anya kartyajara jon a penz mert en most csinaltattam uj kartyat.

Ugy volt, hogy a mamanak van egy halom penze... es abbol elvett 40 ezer forintot nekem ( bar nem ertem minek, amikor 22 ezer forintos volt a borond... -.-) hogy abbol a 22 ezerbol 13-at kifizet. En megvettem a borondot, es es igy marad 17 ezer amit anyunak adtam oda. Mondta anya hogyha megjon a fizetesem akkor azonnal adjam oda a mamanak a penzt mert neki az azonnal kell ( ez egy tartalek penz.. nem is ertem minek kell olyan rohadt surgosen?!..) es majd o meg adja a 13 ezret amikor tudja. Hat lehet vissza sem tudja adni. Sot szerintem nem is akarja. Anyu az elobb a fejemhez vagta, hogy nem biztos hogy kifizwti a mama a 13 ezret. Mondom dejo kossz. Hat ha ezt tudom akkor nyilvan nem veszem meg a 22 ezres borondot, csak egy ocska szart. Igy elment nekem 40 ezer forintom erre hogy igy atvertek mindketten.

Gusztustalanok

2016. aug. 10. 10:59
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha már egyetemre mész, legyen saját számlád. A másik, hogy miért nem beszélsz a mamáddal, hogy Ő hogyan gondolta/gondolja a pénzt a bőröndödbe. (mennyit adj vissza, egyáltalán ad-e bele, ha már megígérte)


A leírtak alapján lehet, hogy adott bele, csak anyukád azt is eltette.


Sajnos ez a tanulópénz, hogy legyél óvatosabb a pénzeddel és ne más számlájára utaltass.

2016. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem teljesen lehet kihámozni, hogy ki mibe mikor adott pénzt...

Azért ennyi idősen minimálisan megtanulhatnál fogalmazni.

Alapból hülyeség volt anyád számlájára kérni a pénzt.

Legalább tanultál belőle.

2016. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ideges vagyok nem gondolod?!?!

Hogy fogalmazzak igy erthetobben...

Amugy nem ertem miert hulyeseg. Ki gondolta volna hogy ilyen anyja van???!

2016. aug. 10. 11:24
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen lenyúlta a pénzed. Megoldás nyitni egy sajat számlát az OTP-nem vannak diák számla nyitási lehetőségek nincs semmi költség 16 ev felett szülői beleegyezés nelkul nyitható. Igy meglesz a sajat kasszad. Jo tanulopenz volt hogy legkozelebb ne bizd a anyádra a pénzügyeidet.
2016. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!