Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül aki...

Van olyan rajtam kívül aki egy szobában van a testvérével?

Figyelt kérdés
Átlagos család vagyunk. A bátyámnak van saját szobája, de mi nem vagyunk olyan szerencsések.De sajnos nem engedhetjük meg magunknak hogy elköltözzünk. Én az ikertestvéremmel vagyok egy szobába, és habár jó a kapcsolat közöttünk ritkán veszekedünk vagy ilyesmi, de 16 évesen már nagyon zavar a tudat, hogyha bármelyikünknek lenne valakije akkor hogy oldanánk meg?:( Anyám beszélt erről valamelyik nap a az apukámmal, hogy meg kéne valahogy oldani, és 3 szobát kialakítani,de félek hogy nem lesz belőle semmi...

2016. aug. 9. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem teljesen értem... Van egy probléma, ami téged zavar, és ami a szüleidnek is szemet szúrt már, gondolkodnak/dolgoznak is a megoldáson.


??? Akkor?

2016. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló azért kérdeztem, mert valószínűleg nem tudják majd megoldani. Gondolkoznak rajta, de nem hiszem hogy megfogják oldani.:)
2016. aug. 10. 15:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az anyagiak miatt nincs külön szobátok. Nálunk sajnos ez a probléma.
2016. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!