Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül aki...

Van olyan rajtam kívül aki egy szobában van a testvérével?

Figyelt kérdés
Átlagos család vagyunk. A bátyámnak van saját szobája, de mi nem vagyunk olyan szerencsések.De sajnos nem engedhetjük meg magunknak hogy elköltözzünk. Én az ikertestvéremmel vagyok egy szobába, és habár jó a kapcsolat közöttünk ritkán veszekedünk vagy ilyesmi, de 16 évesen már nagyon zavar a tudat, hogyha bármelyikünknek lenne valakije akkor hogy oldanánk meg?:( Anyám beszélt erről valamelyik nap a az apukámmal, hogy meg kéne valahogy oldani, és 3 szobát kialakítani,de félek hogy nem lesz belőle semmi...

2016. aug. 9. 23:43
1 2
 1/13 Norman Bates ***** válasza:
36%
Felkuldenelek a galeriara amin 5 masik testveremmel osztoztam 19 evet, tobbet nem panaszkodnal, talan becsulned is amid van...
2016. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem arról van szó hogy nem becsülöm! Mert becsülöm azt amink van, mert ennél csak rosszabb volt. Fogalmad sincs semmiről igaz? Igen átlagosan élünk most már, ettől függetlenül nem jelenti azt hogy nincs egy csomó adósságunk és hitelünk...Nem tudom miért kell egyből rosszat feltételezni.
2016. aug. 10. 00:06
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd, itt mindig van egy tökkelütött, aki rálicitál mindenkire, mert neki még sokkal rosszabb volt. Vagy ha nem, akkor előrángatja aduászként az afrikai éhező babókákat. Mert az logikus, hogy nem vágyhat az ember soha semmire, ha egyszer gondolkodhat helyette azon, hogy másoknak még szomorúbb sors jutott 😭
2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a legegyszerűbb megszoknod, aztán 18 éves korod után mehetsz ahova jónak látod, tanulni, dolgozni, stb. Kibírod, még fiatal vagy a csajokat hazavinni.
2016. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló igazad van... Sajnálom hogy ő neki rosszabb volt, de ennyi erővel leírhatta volna, hogy ők hogyan oldották meg hogy ennyien voltak vagy valami..erre egyből nem becsülöm azt amim van. Meg ezt a kérdést nem azért írtam ki hogy sajnáltassam magam, hanem kíváncsi vagyok, hogy mások ezt hogy oldották meg.
2016. aug. 10. 00:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, én lány vagyok, nem tervezek senkit sem hazavinni, az ikertesóm pedig fiú.
2016. aug. 10. 00:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég khm furcsa gondolkodású szüleid vannak, ha a bátyád külön van, te meg együtt a fiú tesoddal. Logikusan a kulonnemunek kellene a kulonszoba
2016. aug. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Már nem élek otthon, de 22 éves koromig egy szobában éltem a tesómmal. Nem állítom, hogy nem vágytam saját szobára, de nem volt tragédia. Miután párkapcsolatunk lett, az illetőknek volt saját szobája, így inkább hozzájuk jártunk aludni.
2016. aug. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

régebben mi is próbáltuk megoldani, de sajnos nem sikerült a külön szoba.

most 18 éves vagyok, 3 éve van barátom és közös szobánk van a tesómmal, aki 15 éves. régebben zavart, de mióta van barátom nagyon ritkán van a szobában, tanulni meg minden alapból a nappaliban szokott, régebben azzal érvelt, hogy itt a számítógépe, szóval kapott tőlünk egy laptopot :D

teljes ellentétei vagyunk egymásnak, szóval nincs gond,most egész nyáron kint van a barátaival, vagy kirándul. bár itthon alapból semmit nem csinálunk, inkább a barátomnál..

szóval ne aggódj meg lehet oldani

2016. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, ha akarod. Nem lesz probléma. Amúgy én úgy oldom meg majd a gyerekeimnek, akik már 3-an vannak 1 szobában, hogy van az udvaron melléképület. Ami most nekik játszószoba (bunker, saját kégli....) Addigra randihely lesz. így snki nem fogja zavarni a másikat.
2016. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!