Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eegy szobában a testvérrel. (? )

Eegy szobában a testvérrel. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy közös szobában vagyok az öcsémmel, és sajnos nincs olyan hely a házban ahová visszavonulhatnék. Szerintetek ez egészséges? Én 20 éves vagyok az öcsém pedig 10. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. febr. 13. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem 12 éves kortól már nem normális, viszont! 20 éves vagy, fél lábbal már kint otthonról, nem sokára elköltözöl. Szóval szerintem ez csak plusz egy ok ahhoz, hogy saját lábadra állj.
2016. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meglehet szokni, de jogos, hogy húsz évesen azért szüksége van egy kis magánszférára az embernek.
2016. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Költözz el otthonról. Majd akkor lesz külön szobád. Azért az nem mindegy, hogy egy 361 szobás kastélyban nincs helyed, vagy egy másfélszobás panelban. De szerintem ne most kezd el hisztizni ezért. Irány dolgozni, és költözni. 18 éves voltam (és 3 napos) mikor az ország másik felébe költöztem egyedül, szóval meg lehet csinálni. Sok sikert neked hozzá.
2016. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!