Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy kibirjam...

Mit csináljak, hogy kibirjam ezt? -> :/

Figyelt kérdés

még kevéske időt ki kell birnom otthon, de nem olyan könnyű :/ apámtól mindig is félni kellett, bár mostanra rájöttem, hogy csak fenyeget(igaz, csinált nagyon durva dolgokat, de tudom, engem nem mer bántani) igy hát ha valamit akar is, rászólok, hogy anyut se merje. Nem tudnak egy normális szót váltani a szüleim egymással, ahogy hazajön apám, máris kiabálnak addig, amig el nem megy és ez igy megy minden nap! van, hogy este sem tudok aludni, mert képesek éjjelig kiabálni, vagy éjjel kezdenek neki, esetleg kora reggel. Nem ártok neki semmit, mégis ha rájön a kiabálhatnék, idejön hozzám ok nélkül és piszkálódik, egy dolog van, ami kicsit elveszi az unalmamat, ő azt is elvenné tőlem és elvárná, hogy diliházba kerüljek :/ sosem szeretett, mindig a rosszat akarta és akarja is nekem sajnos. Nem törődik semmivel, csak a pénzzel! az ő pénzével, amit nekünk nem ad!

De hát ez megy itt már hosszú évek óta és nem tesz jót :S nem értik meg, hogy nekem szükségem van NYUGALOMRA ennyi évesen, de életemben nem kaptam ezt meg tőlük :S talán akkor rájönne egyikőjük, ha kórházba kerülnék, vagy valami ilyesmi :S addig nem. Teljesen idegroncs lettem tőlük, agressziv, türelmetlen, nem birom hallgatni, ahogy marják egymást és ahogy apám iszonyat csúnya dolgokat kiabál.Kibirhatatlan :S és énis folyton csak otthon vagyok, szóval elkerülhetetlen :S


bocsi a hosszú szövegért :S


2010. ápr. 18. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Igazából szerintem nem sokat tudsz vele csinálni max elköltözni de anyudnak kéne ez ügyben lépni ha tényleg annyira rossz a helyzet.Mit akar tőled elvenni és miért nem sportolsz valamit addig sem kell hallgatnod őket.Az éjjeli és hajnali dologra sajnos nem tudok mit mondani.
2010. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

el is fogok költözni :) nyár után

tudom, ha ennyi évet kibirtam, ez már semmi ahhoz képest, de addig is jobb lenne, ha változna

2010. ápr. 18. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem írod le hány éves vagy? akkor többet tudnánk segíteni
2010. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs valahol egy nagynéni, vagy bárki? Legalább nyárra menj el otthonról.
2010. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos nincs senki :S

még nem vagyok 18

bár a barátnőmhöz el tudok menni, sajnos nincs sok lehetőség erre, hogy mit tehetnék nyárig. SZerintem csak várhatok, valahogy eltelik :S

2010. ápr. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!