Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológushoz szeretnék...

Pszichológushoz szeretnék menni, de a szüleimet nem érdekli, nem vesznek komolyan. Hogyan győzzem meg őket vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz szeretnék menni mert van néhány problémám, amiben szerintem tudna nekem segíteni. A szüleimmel semmilyen személyesebb dolgot nem tudok megbeszélni mert nem olyan a kapcsolatunk. Nem rég elmondtam nekik, hogy el szeretnék menni egy szakemberhez, de nem mondtak rá semmit és úgy csinálnak mintha ez meg sem történt volna és minden rendben lenne. Elmennék egyedül is viszont nem tudom, hogy hová, kihez kellene fordulnom illetve az interneten picit már utánanéztem, de a városban nem találtam egy pszichológust sem. Mit mondjak nekik vagy mit kezdjek ezzel a helyzettel?
2016. aug. 2. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" Elmennék egyedül is viszont nem tudom, hogy hová, kihez kellene fordulnom"


Szia, a kerületi szakrendelőbe.

2017. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" Elmennék egyedül is viszont nem tudom, hogy hová, kihez kellene fordulnom"


Általában az iskolában, egyetemen, munkahelyen is van intézményi pszichológus.

2017. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!