Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedjék, hogy elmenjek néha pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét bajom, amiért ésszerű lenne elmennem, de vannak dolgok, amiket jó lenne egy szakembernek elmondani. Már elmúltam 18, de nincs rá pénzem, azt se tudom, mennyibe kerül.
2009. febr. 5. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha még iskolába jársz, akkor keresd fel az iskolapszichológust
2009. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nálunk olyan nincs. vagyis még nem hallottam róla... hol kezdjem keresni?!
2009. febr. 5. 20:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerül pénzbe, ugyan olyan TB alapon van, mint a háziorvos vagy belgyógyász.
2009. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor csak kérek gy időpontot, elmegyek, beszélek akár 1,5 órát is, ingyen van?!
2009. febr. 5. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosodtól kérj beutalót.
2009. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de hazudjak neki?! nincs rá feltétlenül szükségem, csak biztos tudna adni pár tanácsot.
2009. febr. 5. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz iskola pszichológust az ingyen van, annak nem kell hazudni, elmondod mi bánt, vagy miért mentél oda, amugy meg kereshetsz kivűllálló pszichológust is, bár az már pénzért dolgozik, de nem értem , ha elmúltál 18 mért kell ahhoz beleegyezni szüleidnek hogy oda járj?
2009. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

utsó válaszoló, mert mondta hogy nincs rá pénz, és valszeg tőlük kérne...

Szerintem, ha szólsz az iskolaigazgatónak, vagy az osztályfőnöknek, kötelességük megoldani, hogy járhass. ha mást nem, hát egy másik iskolában...

2009. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem csak az iskolapszichológus van ingyen. Kérdezd meg a háziorvostól, hogy nálatok hol van pszichiátria, oda bejelentkezel egy pszichológushoz, egy beszélgetés általában egy óra, ennyi. Nem kell hazudni senkinek, megmondod, hogy vannak dolgok, amikről mással nem tudsz beszélni, szeretnéd, ha szakember adna tanácsot, hogy hogyan oldj meg bizonyos dolgokat, és ennyi. "Ingyen" van, vagyis a társadalombiztosító fizeti. Megint más a magán doki, annak fizetni kell.
2009. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosnál kérj egy beutalót.Ha megkérdezik hogy miért akkor mond el az okát.Mert valami oka biztosan van!!!!!
2009. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!