Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedjék, hogy elmenjek néha pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét bajom, amiért ésszerű lenne elmennem, de vannak dolgok, amiket jó lenne egy szakembernek elmondani. Már elmúltam 18, de nincs rá pénzem, azt se tudom, mennyibe kerül.
2009. febr. 5. 20:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2009. febr. 5. 21:23
 12/15 anonim válasza:
100%

Bemehetsz a helyi Nevelési Tanácsadóba kérhetsz időpontot, teljesen ingyenes, ha még iskolába jársz. Nem kell a szülői beleegyezés, ha elmúltál 18 és háziorvosi beutaló sem. A pszichológusnak nyugodtan, őszintén elmondhatod, hogy miért jöttél. Én is Nevelési Tanácsadóban dolgozom, mint pszichológus, és már több hasonló páciensem is volt, aki nem azért jött, mert "valami baja volt".

De az ifjúság pszichiátrián is kérhetsz időpontot, az is teljesen ingyenes, de úgy tudom oda kell beutaló.

2009. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha semmi bajod nincs, akkor inkább keress egy barátot. A pszichológusoknak meg hagyd, hogy a betegekkel foglalkozzanak.
2009. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
21:33-as pszichologus valaszolt a kerdesedre, persze a tobbiek is!
2009. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. febr. 6. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!