Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nincsenek itt a barátnőim...

Mért nincsenek itt a barátnőim, amikor kellenek?

Figyelt kérdés
Most nagyszükségem lenne rájuk...de mindegyik elment vhova..... mért pont most????? Beszélnem kell velük!
2010. ápr. 17. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
vázold a problémát, megpróbálunk segíteni!:)))
2010. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van :) tudunk segíteni?
2010. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:)

Ma vezettem egy előadást egy fiúval. Hamar végeztünk így leültünk beszélgetni. Nagyon elvoltunk, aztán elindultunk haza. És ekkor mondta, hogy esetleg máskor is találkozhatnánk. Mondtam, hgy jó, persze. És utána szinte végig erről beszéltünk, hogy milyen jó, megtartani egy kapcsolatot. És mondta, hogy csak csörgessem meg és visszahív és találkozunk, beszélgetünk. Többször próbált hosszan a szemembe nézni, de én mindig elnéztem csak mosolyogtam.(nem tom miért)Aztán a végén kért puszit. Persze adtam neki, mivel egész nap együtt voltunk a műsor miatt. Nem tudom, hogy akar-e tőlem vmit...

(am fiatalabb tőlem 7és fél évvel, de kinéz legalább 18nak) :)

nem tom mit csináljak...

2010. ápr. 17. 21:09
 4/8 A kérdező kommentje:
bocs, 7 és fél hónappal!! :D
2010. ápr. 17. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: most beletenyereltél! A férjem 6 évvel fiatalabb nálam, 6 éve vagyunk együtt, van egy 8 hónapos kisfiúnk! Mi is csak 1 hónapig tépelődtünk, addig titkoltuk és szakítottunk, mint utólag kiderült azért, mert mind a ketten azt hittük a másikról, hogy nem akarja ezt a kapcsolatot felvállalni!!:) Milyen hülyék voltunk, istenem! Na bocs az off-ért, ha tetszik a srác és úgy érzed, hogy szívesen találkoznál vele tedd meg! Az is lehet, hogy lesz belőle valami, az is lehet, hogy nem. Ezt előre nem lehet tudni sosem...
2010. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
újra én vagyok... akkor meg pláne:)))
2010. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom tetszik neked, már írni sem tudsz miatta :) mennyetek el fagyizniu, moziba ami jólesik :) soksikert!
2010. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, nem tetszik nekem.... vagyis nem tudom...
2010. ápr. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!