Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? 17L

Szerintetek mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Nevelő apámmal nagyon rossz a kapcsolatom..soha nem tudtan elfogadni.15 éve nevel,de akkor sem.még pici voltam se ment.utálom.állandóan beszól,keresi bennem a hibát,csak hogy tudjon kötöszködni.de már egyszerűen nem birom.

Van 3tesóm.minden rám hárul,mivel anya dolgozik.hiába kérem meg őket,hogy legalabb segítsenek egy kicsit,de én vagyok akkor is a rossz.hiába mondom anyának,ő azt mondja ne foglalkozzak velük,de nekem ez akkor is sok,legalább becsülnék meg amit teszek értük minden eggyes nap! :(

Nevelő apám addig feszegeti magát még ki nem húz a sodromból...anyának kicsi korom óta mondom,hogy válasszon,én vagy ő...persze én mindig meg értettem anyát,hogy muszáj egy férfi a házhoz,de ezt nem lehet kibirni..hiába mondtam,hogy egy év és 18 leszek úgy el költözök mit ahogy illik.az volt a válasza nev.apámnak,hogy elöbb is megtehetnéd...

Az én vérszerinti apám egy lépést nem tett értem soha.2hónaposan eldobott.

(Nagyon durva történeteket mesélt anya,hogx miket csinált velünk)

De mai napig egy csokit nem kaptam tőle.pedig most jó lenne ha segitene.

Meg akarok szabadulni tőle.

Persze anyát sajnálom ő miatta vagyok itt.

De teljesen ki vagyok készülve tőle...:(

Mit tegyek??


2016. júl. 30. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Nevelő fater mit csinál?

Nem dolgozik?

Anyukád eltartja?

Mást nem tudsz tenni,kibírod,aztán mész koleszba,vagy ilyesmi.

2016. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dolgozik ő is.csak elöbb haza ér mint anya
2016. júl. 30. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Költözz mamádhoz vagy ha van fiúd akkor hozzá
2016. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mamám itt lakik velünk,nincs fiúm.

Semmi megoldás nincs!:/

2016. júl. 30. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó kérdező vagyok. Akkor sokat kell várnod hogy 18 legyél?
2016. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha van a közelben rokonod, akik befogadnának menj hozzájuk. Mondd el nekik a történetet, hogy te ezt nem bírod tovább, aztán biztos meg fogja érteni.
2016. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1év kell a 18évhez.

Sajnos apa miatt soha nem is tartottam a rokonokkal a kapcsolatot,és nen is fogom!:/

2016. júl. 31. 00:25
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Találj magadnak fiút és költözz hozzá
2016. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha anyáddal leszel rosszban, akkor ő is mehet a családból?

Ez nem így működik.

Ennyi idő után pont olyan, mintha a vérszerinti apád lenne. Hidd el, vele se jönnél ki jobban, csak akkor nem tartanád ennyire természetesnek, hogy kidobható és cserélhető.

Arra jó, hogy fizesse a neted, legyen ruhád, ételed, fedél a fejed felett? Csak közben ku.ssoljon.

Mutasd meg, hogy nincs rá szükség. Fizesd be a csekkeket, vásárolj kaját, vedd meg őszre a tankönyveket, füzeteket, és bizonyítsd be anyádnak, hogy nincs szükség a nevelőfaterra. Nincs neki mit köszönnöd, semmit se tesz értetek.


Anyád is biztos jókedvéből dolgozik ennyit, neki nem jár köszönet, hogy mit megtett értetek.


Nyugodtan fogd be a kissebeket is a házimunkába, aztán csókolom.

És örülj, hogy mindent megadnak neked a szüleid, amit tudnak.


Az utálkozással meg a fenyegetőzéssel azt éred el, hogy ha betöltöd a 18-at, a nevelőapád kivág mint a macskát. Aztán verheted magad, hogy nagykorú vagy, oda költözöl, ahová akarsz.

Közben meg az van, hogy ott tudsz lakni, ahol megtűrnek, etetnek, eltartanak, mert semmi jövedelmed nincs, és nem tudsz megállni a magad lábán.

Szóval a helyedben ezt a lázadozást hanyagolnám, főleg ha rossz a viszony, mert visszanyal a fagyi. Aztán ha egyszer anyádnak választania kell, és te mész a háztól, majd csodálkozhatsz. TE ugyanis egyelőre csak kenyér pusztító vagy, nevelőapád meg 15 éve tartja el a családot, és van 3 közös gyerekük, plusz zokszó nélkül tart el téged is, és még szájon se csapott a viselkedésedért.

Tudod engem félholtra vertek volna a feléért is, amit itt előadsz. Sőt gond nélkül kivágtak otthonról, mikor betöltöttem a 18-at. Hidd el, egyáltalán nincs rossz sorod, csak túl sokat képzelsz magadról. És egyszer po.fára fogsz esni.


Egy apróságot gondolj végig: mindennek a felét apád fizeti. Nem te. Egyelőre te laksz nàla, és nem fordítva. Ha itt valaki költözni fog, az te vagy.

Csak nincs miből és nincs hová.

2016. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!