Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én is szülök, talán leáll...

Ha én is szülök, talán leáll a volt feleség?

Figyelt kérdés
Elhagyta a páromat anno (2 éve). Egy éve összejöttünk, boldogok vagyunk, együtt is élünk, közösen tervezzük a jövőt. Mivel nekem nincs gyerekem, szeretnék majd, ezt a párom is tudja, de nálam még nem jött el ennek az ideje, várnék még vele 1-2 évet. De a volt feleség egyfolytában szemétkedik, vissza akarja szerezni a páromat, ellenem uszítja a családot, pedig van pasija. Minden hülyeséggel zaklatja a páromat, már többször is el lett küldve a fenébe, de hajthatatlan. Egyesek azt mondják, majd ha szülök, feladja. Ez tényleg így van? Nyilván nem ezért szülnék, csak érdekel. Vagy esetleg még rosszabb lesz? Szerintetek?
2016. júl. 29. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog jelenteni, h szulsz.
2016. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb lesz. Biztos rosszul fog esni neki, és csak olaj lesz a tűzre.
2016. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog használni. Az ilyen nők betegek.
2016. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
nekik van közös gyerekük?
2016. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez hü1eség akor fogja abba hagyni ha már érzelmileg távolabb kerül

egy terhesség csak olaj a tüzre amiről magában mélázhat fantáziálhat

2016. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Haha,akkor egyesek nagyon hü lyék!

Egy terhesség,kisgyermekes lét sokkal.nagyobb stresszt jelent egy párnak,ahol akár egy ex be is férkőzhet,ha nem stabil a kapcsolat!

Te csak abban az esetben szülj gyereket a pasidnak,ha biztosak vagytok egymásban,különben csak magaddal cseszel ki.

2016. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fog leállni, tapasztalat!!!
2016. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérd meg a párodat h ne beszéljen vele. Ha beszél szereti és te csak úgy vagy... Döntsd el meddig akarsz második lenni 1 pasi életében.
2016. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!