Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne anyámékkal tenni?

Mit lehetne anyámékkal tenni?

Figyelt kérdés

1 éves a jogsim. Apa abszolút nem enged egyedül vezetni. (10 ezer km körül vezetettem már)


Apát csak-csak elviselem bár rendszeresen rászólok. Anyát konkrétan nem engedem be a kocsiba mikor vezetek.


Egyszerű az ok: hiába közelítek meg egy gödör óvatosan hiába kezelem l a veszélyeket (konkrétan csak az elmúlt 3 hétbe két kisgyerek jött ki elém egy bokorból ami nagyjából 10 méterre volt meg egy autó egy kamion elől) anya elkezd szószerint visítani. És nem bírom elviselni. Konkrétan gyereket is azért nem akarok vállalni, hogy ne kelljen furikáznom... (annyira nem bírom elviselni)


Apát még csak csak bár rá is rá kell szólni, hogy tudod ha ezt meg ezt csinálod zavar.


2016. júl. 26. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy saját kocsit, és az ül be melléd akit odaengedsz.
2016. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokra mennék azzal a kocsival... (ha nincs pénzem nincs miből venni, hosszú távon a kötelezőt + benzint nincs miből fizetnem) Hiába adtam már be több mint 4000 helyre sehova se vesznek fel tapasztalat hijján...


Többnyire azért hívnak be, hogy túráztassak... A héten két helyre kellett volna csak mennem mindkettő le lett mondva. (mandulagyulladás miatt) Holnap mentem volna. Még el is mentem volna mert még a fájdalom csillapítóval elvagyok. Közölték csak anyával... (ugye kinn van a szomszéd falu szélébe ahova busz nem jár)


Mielőtt belekötnétek. Elvileg közeljövőbe jön haza tesóm kocsija az lesz elvileg olyan kocsi, hogy ha ilyen nehezen megközelíthető helyre kerülök használhatom.

2016. júl. 26. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszélyes, amit anyád művel. Visít az anyósülésen. Leütöttem volna ott rögtön.
2016. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mentél el állásinterjújra, mert mandulagyuszid van? :O


Interjú előtt betolsz némi láz- és fájdalomcsillapítót, azt a kis időt szépen ki lehet bírni.

2016. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!