Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Edesanyam evekkel ezelott idehozott egy utolso hajlektalan alkoholista allatot..en mar akkor is tiltakoztam ellene...de nem ert semmit.

Azota ugy el itt kb mintha ove lenne az egesz haz es tobbszor megverte anyukamat. Engem nem hagy aludni , tanulni mert mindig felhangositja maxra a radiot. Folyamatos terrorban eltunk aztan en hivtam a rendoroket...de alig akartak valamit csi alni...vegul miutan 3szor visszajott( holt reszeg volt vegig termeszetesen)

utanna bevittek 72 orara.

ha visszajon mit tudok tenni?? Nagyon felek!!!! :( barmire kepes.mar volt hogy fejszevel tamadt rank

19/l


2016. ápr. 11. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt elmondtad a rendőröknek?

Először is anyukádnak kellene lépni ha nem megy akkor valami család segítő féle..

2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk költözz el?
2016. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Isten segitsen meg! Probalj tenyleg valami hivatallal felvenni a kapcsolatot , es költözz el ha van hova ...

Anyukad ugy nez ki teljesen kikapcsolt ...

Ugy nez ki veszelyben vagytok !

Kivanok eröt neked ! Szeretnem ha az emberek nem adnanak komolytalan valaszokat

2016. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zárcsere, es az első agresszív ajtódóngetésre, vagy csúnya nézésre hívjál rendört.

Anyukádnál mi a gond? Ő is iszik, vagy mi? Ha megverte vetessen fel látleletet. Sajnos, ha anyukád passzív, akkor nehéz lesz megszabadulni ettől az állattól.

Nálunk hasonló volt a helyzet, át tudom érezni. Anyukádnak kellene lépnie. Vegyétek fel a kapcsolatot családvédelmi szolgálatokkal, ne éljetek terrorban.

2016. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És még valami. Arra ne várj, hogy majd Isten megsegít, nektek kell tennetek valamit, főleg anyukádnak.
2016. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!