Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havonta egyszer vagy kétszer...

Havonta egyszer vagy kétszer vagyunk együtt a feleségemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam többször beszélni vele. Mindig volt kifogás. Általában az, hogy fáradt. Meg hogy nincs idő rá meg hogy a gyerekek bejöhetnek. Szóval nagyon idegesít a dolog. Nem szeretek könyörögni a szex után. Most amilyen bosszús vagyok egy prostihoz is elmennék vagy kezdeményeznék egy titkos kapcsolatot. Mi a véleményetek?

Két gyerekünk van, nem szeretnék elválni.


2010. ápr. 16. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem már nem szeret, csak a megszokás miatt van veled, és túl bonyolult lenne válni, amúgy nincs valakije véletlen???
2010. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet,de erre is van megoldás. Ha igazán keresed meg fogod találni.Valószinű, hogy tényleg fáradt, befásult egy kicsit. Tuti ezer terve van amit már feladott a családért ezért néha kiábrándult is. Kedvesség, kedvesség és tényleg igazi, őszinte törödő kedvesség. De nem egyszer-kétszer, és főleg ne célratörően. Éreztesd a szereteted, a hűséged, hogy fontos neked az Ő jóléte és jól léte.:):) Ha érzi a felé sugárzott pozitív és őszinte érzéseket ,nem lesz az a fáradtság ami legyőzze. Persze csak akkor ha a sex mint olyan neki is örömforrás és nem egyfajta kötelező szolgálat.Mivel írtad, hogy már beszéltetek erről, feltételezem intelligensen és egymást tolerálva, tisztelve ,segítve éltek. Lehet olyan lefojtott tudatalatti probléma a háttérben aminek a feltárásában szakember pillanatok alatt segíthet. Tehát ha nem boldogulsz akkor keressetek párterepautát. Nagyon drukkolok, mert 4 embert teszel, tesztek tönkre ha a megoldandó problémát nem felvállalva elutasítva inkább a kilépős, válós szitu mellett döntötök.A sex a nőknél 90%-ban lelki tényező és ezt ne felejtsük el.A prostit nem javaslom, mert csak összeszedsz I( a gumi sem véd mindentől) valamit a bűntudatod mellé és akkor vége a bizalomnak, vége mindennek. A szeretősdi pedig egyik féllel szemben sem korrekt. Szóval fel a fejjel, hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak. Fontos az értékrend és az érzelmi intelligencia.
2010. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hàny évesek vagytok?Mindenesetre beszéld meg vele.Elõfordulhat,hogy van valakije,vagy màr nem szeret.Vagy annyira fàradt,hogy nincs hozzà kedve.
2010. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12:57-nek: nincsenek gyerekeim,miért? :D
2010. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokszor leültünk és megbeszéltük. Éppen ezért sajnos már nekem nincs kedvem körbeudvarolni. Ha a nejem így viselkedik velem nem tudom megjátszani magam. Udvarolnék neki ha lenne értelme. Miért én tegyem meg ezerszer az első lépést? A nők sokszor nem gondolnak arra, hogy bizonyos megállapodások felrúgása után már nem várhatják el a romantikus közeledést.

Bárcsak tudnék néhány percig egy női aggyal gondolkodni.

Köszönöm a válaszokat. Bizonyos szempontból mindegyik hasznos volt.

2010. ápr. 16. 14:00
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos nem beszélgetni kell róla, hanem udvarolni.

Kevés férfi tud úgy udvarolni, hogy nem akar a végén ágyba ugrani.

Ha nem tudod fenntartani vagy felkelteni az érdeklődését, minden marad a régiben.

Ha eszedbe jut más megoldás, akkor nem is szereted a feleségedet igazán, aki szereti az nem akar más felé kilengeni.

2010. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:59 vagyok.


Keserves valóságban élsz, s a legfájdalmasabb, hogy a nők szoktak arra rádöbbenni, hogy egy kapcsolat ellaposodott, tönkre ment, nem olyan mint régen. Érdekes, hogy a párod ezt nem veszi észre. Miért nem? Miért jó neki úgy ahogy van, ha látja rajtad, sőt tudja is, mert beszéltetek róla, hogy neked ez így nem jó?

Kérdezd meg tőle, hogy ő így boldog? Mi az ami hiányzik? (Olyan válasz nincs, hogy semmi!!!)

Szokott még mosolyogni, nevetni, érzéseiről beszélni? Kérni szokott vagy utasítani? Beszéltek másról is, mint a mindennapi problémák? Van hobbija? Van olyan hely, idő, tér, ahol ki tud kapcsolódni, fel tud töltődni?

Van olyan dolog, amire már rég vágyik, de nem érte még el?


Mutasd meg neki, hogy lehozod a csillagokat is, de csak akkor, ha ő hozza a létrát, hogy felmássz a legfényesebb csillagért.


Ketten kellenek hozzá mindig.

Ha a sok utalás, a sok próbálkozás után sem változik a helyzet, akkor passzoljátok le egy hétvégére a gyerekeket, hogy beszéljétek meg (100-adjára). Állítsd falhoz, tedd fel a kérdéseidet, gyűjtsétek össze és válaszoljátok meg egymásnak.

(Mi változott, miért szerettetek egymásba, milyen jó dolgokat éltetek át közösen , milyen rossz dolgokat, mit szeretsz a másikba, mit nem, Mit szeret a másik, milyen céljaitok, vágyaitok vannak stb.)


Akár azt is nyíltan megkérdezheted tőle a sok kérdés után, hogy ő mi értelmét látja ennek a házasságnak, milyennek látja ezt a házasságot, tudja-e, hgoy annak idején miért ment hozzád és hogy te miért vetted el?


VAnnak-e még közös céljaitok vagy csak éldegéltek egymás mellett?


Meg kell mozdítani a lelkiismeretét!


Ha ez sem használ, akkor családterápia.


Ha az sem, akkor nem tudom. (Én nem mondom, hogy váljatok el, mert az csak menekülés.Gondolom nem azért vetted el/ment hozzád, hogy elváljatok. Nem csaltátok meg egymást (gondolom), így ez a probléma még megoldható, ha mindkét fél akarja)


Lehet, hogy naív vagyok, de az utolsó fűszálba is érdemes kapaszkodni.

2010. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Én akkor nem szerettem lefeküdni a párommal, amikor már kiszeretettem belőle. Mindig volt valami kifogás, ráadásul nem is volt gyerekünk-szerencsére-!!!

(Most kisbabám van, de szinte kétnaponta megkívánom a férjem, pedig hulla fáradt vagyok elhihetitek!)

2010. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
LEHET H VAN VKIJE,OTT KIÉLI MAGÁT.nEKED MEG ENNYI JUT.
2010. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell egyből arra gondolni,hogy van valakije????Én 100%-ig a 13:20-as válaszolóval értek egyett.Sajnos a nőknek nem megy úgy a szex mint a pasiknak...(persze van kivétel,de azért általában a lelki gondok,kihatnak mindenre)
2010. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!