Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havonta egyszer vagy kétszer...

Havonta egyszer vagy kétszer vagyunk együtt a feleségemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam többször beszélni vele. Mindig volt kifogás. Általában az, hogy fáradt. Meg hogy nincs idő rá meg hogy a gyerekek bejöhetnek. Szóval nagyon idegesít a dolog. Nem szeretek könyörögni a szex után. Most amilyen bosszús vagyok egy prostihoz is elmennék vagy kezdeményeznék egy titkos kapcsolatot. Mi a véleményetek?

Két gyerekünk van, nem szeretnék elválni.


2010. ápr. 16. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
[link] hátha segít
2010. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Próbálj kettesben valahol elmenni pihenni, ha fáradt a nejed. Ha ez nem sikerül, akkor van valami oka amit nem mond el. Leültök kettesben, elmondod a problémádat és a lehető következményeket, akkor talán feleséged elgondolkodik, hogy nem szabadna ezt csinálni veled.
2010. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy érdemben nem tudok segíteni,én a férjemmel vagyok így.Én sem szeretném azt érezni hogy szívességből fekszünk le.Nálunk ő nem nagyon akarja:(

Szerintem prostihoz semmiképp ne menj,a másik amit írtál is csak nagyon végső esetben.

Beszéltetek már a dologról,amikor nemcsak kifogásokat említ,hanem hogy esetleg mi bántja,vagy mi a baj?

régebben jó volt a szexuális életetek?Amúgy az élet más részén rendben van minden?

29é/n

2010. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg beszélni vele erről,hogy ez számodra nem felel meg,és hosszabb távon nem tudod így csinálni. Kérdezd meg mi a tényleges oka hogy nem akarja. Nem kíván? Mert az h fáradt meg gyerekek vannak,az nem indok. Ugye ezt tudod.Ha egy nő kíván egy férfit,akkor lefekszik vele,akármilyen fáradt is. Mielőtt bármit is teszel külön utakon,próbálj vele beszélni,hátha megoldódik!! Lehet hogy neheztel rád valamiért? Annyi oka lehet ennek...Mi ezt innen nem tudjuk.Sok sikert!

28/N

2010. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy próbáljátok a gyerekeket rábizni valakire, és menjetek el kettesben valahová. Próbáld meg elmagyarázni a feleségednek, hogy neked több szexre van szükséged, mert szereted és nem akarod megcsalni. Elég nehéz a helyzet, mert a feleséged biztos tényleg fáradt, de ha szeret el kell hogy gondolkodjon a helyzeten.
2010. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
12:54 Vannak gyerekeid?
2010. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kivinni a mindennapok mókuskerekéből a feleségedet. Egy kicsit kényeztesd (néhány reggeli az ágyba, közös séta, néha lepasszolni a gyerekeket és főzni együtt, vagy neki)

Esetleg lehetnél rámenősebb (több puszi, ölelés, simogatás, érintés stb.), hogy észre vegye(egy idő után csak feltűnik neki, hogy akarsz valamit?), hogy te még mindig az a férfi vagy, akibe ő beleszeretett. Mert a rohanó világ, a mindennapi robot lehet, hogy elfeledtette vele.


Ha nem veszi a jeleket, akkor üljetek le és beszéljétek meg. Minden kapcsolatban vannak igények és elvárások mindkét részről. A lényeg, hogy ezek célba találjanak. Nem lehetünk önzőek (a feleséged sem lehet az), nem lehet csak a saját érdekeinket a szem előtt tartani(oké, hogy fáradt, na de mindig?).


Én a prostit hanyagolnám, de tudom, hogy nem könnyű.

Kitartást!

2010. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
csábitsd el,akkor biztos nem fog ellenállni:-)
2010. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kettő 12.54-es van:)az első vagyok.

Most vagyok 21 hetes az első babánkkal.

De miért kérdezed?

2010. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem neked szól a kérdésem :) Egyébként azért kérdem,mert akinek van (nem is 1),az nem ír ilyet.Gratulálok a babához!
2010. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!