Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a vita? Miért nem...

Miért jó a vita? Miért nem őszinte velem az anyós jelöltem?

Figyelt kérdés

Párom szüleivel élünk együtt 4 hónapja.Nekem előző kapcsolatomból van egy 3 éves kisfiam.Párom egyke gyerek.Sajnos anyósom sértődős típus ilyenkor napokig durcizik nem szól senkihez.

Vasárnap Páromnál betelt a pohár.Már péntek óta átnézet az anyja rajtam.Nem tudtam miért.Bármiben akartam segíteni elutasított.Esténként már csak sírtam.Vacsoráztunk a fiam megint hozta a hiztis formáját.Párom rászólt ha nem fejezed be elzavarlak.Anyósom felállt és sértődötten kiakart menni a konyhából.Párom meg ideges lett és mondta neki hogy már te is befejezheted ezt.Szót szót követett,anyósom földhöz vágta a bögrét.Párom rávert ököllel az asztalra.Anyósom kirohant az udvarra.És a fejemhez vágta hogy miattam cseszi le a fia meg hogy fogjam fel hogy nem kell főznöm meg mosnom.Meg hogy nem vagyok anyának való.Mert rákiabálok a gyerekre(ha nem engedek meg a fiamnak valamit ö kimenti és csak azért is megengedi neki,most van a kicsi a dac korszakba állandóan bőg mindenért és van hogy ideges leszek és rá szolok erélyesebben)Nagyon szarul eset.Páromnak eltörött a jobb keze több helyen.Nagyon padlóra kerültünk,nem tudom mi legyen,albérletbe nem nagyon tudunk menni.Anyósom hétfőn még nem igazán tárgyalt velünk,tegnap meg mintha mi sem történt volna.Miért ilyen velem?Most boldog hogy a fia miatta került táppénzre?Páromnak elmondjam ha bánt valami,ha szívózik az anyja velem vagy fogjam be a szám a béke miatt?


2010. ápr. 15. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Legelső szabály: anyóshoz, apóshoz nem költözünk össze, inkább külön lakunk addig, amíg más megoldás nincs.


Most a legelső szabály megszegésének a levét iszod :(


Lépni kell valamerre, mert előbb-utóbb kicsináljátok egymást.

2010. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
A párod a saját hülyesége miatt került táppénzre....amúgy az anyját nem kéne leüvöltenie, hogy elzavarja, pláne, hogy örülhettek, hogy megengedi, hogy ott lakjatok
2010. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Komolyan te mentegetsz egy olyan Szärházit,aki azt mondja a 3!!! éves fiadnak,hogy kizavarja?

Aki ocsmányul beszél a saját anyjával,majd szétveri a kezét?

Tudod mit mondok,nem kell fél év és a gyereket meg téged fog ütni...


Anyós miért is szivózik?

Az ő házában az mos,meg takarít,akinek megengedi..te meg tényleg nem vagy anyának való,azok alapján amiket írtál.

2010. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy ő vezeti a háztartást? Telán ez fárasztja (de más baj is lehet persze). Csak a költözés enyhíthet a helyzeten, valami olcsó albérlet. Teljesen ez sem oldj meg a feszültséget, de legalább nem lennétek összezárva, és ennyire ráutalva (egymásra?). Innentől kezdve már csak a látogatások alkalmával kell figyelni a konfliktus kerülésre.
2010. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

3 éves gyerek egyébként azért hisztizik a vacsoránál,mert fáradt(délután alszik?)

Nem éhes(túl sok nasi)

Úgy érzi nem foglalkozol vele annyit,amennyire szüksége van.

2010. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Szégyelld magad 15:18-as ha nem tudsz segíteni,bunkózni nem itt kellene!!Te nem is tudod mit írtál ide.Lehet magadból indultál ki.Ha jót nem tudsz tenni,rosszra meg nincs szükség.
2010. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
a 15:18-asnak igaza van
2010. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Szégyellje magát az,aki kiteszi ilyeneknek a gyerekét.

Egyébként a legjobb tanács ha magába száll és elgondolkodik ki tesz nagyobb rosszat...

2010. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem sem egyszerű az anyós jelöltem.. :) Hasonlóan hisztis... Én 4 évig laktam 1 fedél alatt vele és a párommal. Szintén egyke, anyukája egyedül nevelte fel...

MI még fiatalok vagyunk és nincs gyerek.. Sokszor majdnem ráment a kapcsolatunk a párommal arra,h anyuka nem kicsit kétszínű és mivel úgymond elakarod venni tőle az egyetlen szem pici fiát, soha nem is fog kedvelni... Velemi s eleinte nagyon rendes és kedves volt.. Aztán meg a hátamra ugorva püfölt.. Aztán elköltöztem eltelt pár hónap megint beszéltünk, megint kedves volt és segítőkész stb.. ez kb 3x fordult elő legutóbb tavaly de azóta se költöztem vissza és most a párom lakik nálam..

Nekem az egészségem kezdett rámenni erre a stresszre és h magam tartottam a problémáimat és nem álltam a sarkamra, hanem ráhagytam... de legbelül meg bosszantott és ez magas vérnyomást idézett elő és azt h dupla annyit vert a szívem mint kellene.. HA magadban tartod, előbb-utóbb vmi rovására fog menni (ami általában az egészség). Igazából nem tudsz mást tenni, mint elköltözni. Nem ismerem a helyzeteteket. De tényleg akkor lesz jó ha külön lesztek.. Ha párod nem hajlandó, akkor menj egyedül és úgymond csináljátok az alapoktól a kapcsolatot.. Mikor még külön lakik a két fél és "randizgatnak". Hülyén hangzik és visszalépésnek. De Én elköltöztem, kicsit válságban lett a kapcsolatunk, de most mégis itt van nincsenek viták és konfliktusok..

2010. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem párodnak nem kellett volna okvetlenül idegbe borulni. Amúgy a megoldás mindenre a kommunikáció, de ez mivel anyósod egy csendben duzzogó típus ez elég nehéz. Minden esetre meg lehetne próbálnotok egy-egy szabályt lefektetni, mielőtt a párodnak van ép csonja anyósodnak meg bögréje.
2010. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!