Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökölhető-e a homo- bisexuali...

Örökölhető-e a homo- bisexualitás?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 16:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
"lvileg ahhoz, hogy egy bi- vagy homoszexuális ember megszülessen, kell két heteroszexuális ember (vagy maximum biszexuális)." attól, hogy valaki homoszexuális még nem meddő
2016. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem. Genetika.
2016. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
40%
Genetika, igen. Anyai ágon öröklődik. Olvass utána, Czeizel sokat foglalkozott a témával, az egyik gyereke meleg.
2016. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Csak azért mert én is bisex vagyok. Kíméljetek a rasszista megjegyzésektől, én nem tehetek róla!
2016. júl. 10. 20:48
 15/29 anonim ***** válasza:
23%
"Genetikai okai vannak. Minden, ami genetikai okokra vezethető vissza, betegségnek minősül." Dr. Czeizel Endre genetikus
2016. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Jó, akkor betegség, de az alzheimer kórost is elítéled vagy aki 1 karral születik. Ő sem tehet róla. nem kellene ítélkezni.
2016. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
NMem kíméllek a megjegyzéstől: tanulj még! Hogy tudd, ki a rasszista! Manapság nagy divat rasszistázn i a másikat, mi? De utánajárni a szó jelentésének, az nem megy, ugye?
2016. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

""Genetikai okai vannak. Minden, ami genetikai okokra vezethető vissza, betegségnek minősül." Dr. Czeizel Endre genetikus"


Ebből is látszik, hogy nem attól jó genetikus valaki, hogy a tévében szerepel. A kék szemszín megjelenése is egyetlen, nagyjából 10 ezer évvel ezelőtti mutációnak köszönhető, mégse betegség.:D Az X-kromoszómához köthető, a homoszexualitásért felelős gén létezését többen cáfolták, az 5. válaszban belinkeltem egy cikket, javaslom elolvasásra. A lényege az, hogy a HAJLAM kialakulásában szerepet játszhat a genetika, a szexuális orientáció végleges jellegét pedig biológiai és környezeti faktorok együttesen határozzák meg, amúgy pedig még mindig lófaxt nem tudunk az egészről.:-)

2016. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Alex Fly ***** válasza:
Genetikalilag mximum hajlamosító tényezőről beszélhetünk. A nemi identitás és orientáció az egyén pszichoszexuális fejlődésének eredménye, ami eltart a felnőttkorig.
2016. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

ma 06:42


Forrást is csatolták ehhez?

2016. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!