Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan h valaki...

Volt mar olyan h valaki szinte masolta a csalad vagy baratjat vagy ot masoltak?

Figyelt kérdés

Amint nekem rogton lett kutyam masnapra rogton ketto lett neki.

Amikor kistesot jelentettunk be 1 honapulva ok is... koltozes detto...


2016. júl. 7. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De nekik ikreik lesznek, így ők győznek!
2016. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Miért "másolnának" téged?:-) Valószínűleg veled hasonló életciklusban van az illető, nem olyan meglepő, hogy neki is lesz kutyája, gyereke, nagyobb (vagy saját) lakása/háza. Gyereket különösen nem azért hoz össze az ember, mert az ismerős/barátnő/családtag teherbe esett, akkor ő is gyorsan, mert milyen jó ötlet.:D
2016. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

van ilyen ismerősöm, bármit csinálok, az hirtelen elkezdi érdekelni aztán két hónap múlva meg jön versenyezni hogy melyikünk jobb benne

nem vagyok már rá kíváncsi

2016. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2-es! El se tudod képzelni, hogy mik vannak a világban...:D Örülj neki.

Ha mindenki logikus, értelmes meg jóságos lenne, akkor ez a világ nagyon nem így nézne ki.

Volt már ilyen ismerősöm, de már nem tartjuk a kapcsolatot.

2016. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van, uttsó, számomra tényleg elképzelhetetlen, hogy fontos döntésekben az legyen az irányadó, hogy "mert az xy-nak is van."


2-es

2016. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lehet a gyereket másolni? Gondolom, hogy csak azért vállaltak még gyereket, mert ti is?? És persze, rögtön összejött nekik 1 hónap alatt.

Egy csomó ember hasonló életet él, főleg, ha hasonló korúak, érdeklődésűek.

Most akkor nekik nem lehet kutyájuk, mert ti vettek előbb????

Annyira gyerekes, hogy ha mindenbe azt képzeled bele, hogy téged utánoznak.

2016. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
volt. Nem értette meg, hogy nem vagyok hajlandó versenyezni. Így nem beszélünk már sok sok éve. Azóta néha közösségi oldalakon posztol, ha valamit elcsíp az életünkből, hogy de neki is. a közös ismerősök meg jókat röhögnek rajta:D
2016. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tan gyereket masolni igen lehet honapokig nem erdkelete a kisteso irigy volt mindenre gyerekkorunk ota ismerjuk egymast


Ikrek kedves elso -nem ikrek attol mert rogton masnap ket kutyaval allitottak haza

2016. júl. 7. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
miért ne lehetne valaki veszett mód irigy? nálunk összeházasodtunk a férjemmel, mire pár hét alatt a sógorék összehoztak egy babát. Nekem fel sem tűnt hogy versenyeznek amíg el nem kezdett nekem hencegni vele, hogy míg én hónapokig készülhetek rá egy gyógyszerátállás miatt addig neki 2 hét alatt összejött a gyerek bibibíí XD hát majdnem kiröhögtem.azóta folyton hencegett valamivel de már nem figyelek rá, jól be is fürödtek mert rájöttek nem nekik való a gyereknevelés :S
2016. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
ja férjem összeszerelte apósnak a légkondit, mire sógorom ott is pofázott hogy mit hogyan csináljon és szerinte nem nagy dolog, múlt héten meg nagy műsor közepette összeszerelte a gyerek WC. ülőkéjét(legegyszerűbb modell a gyerek maga is összerakná)és mindezt fenemód büszkén mutatta :D vannak fura családtagok
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!