Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat! Mit tegyek?

Utálom az apámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 14 éves. Úgy viselkedik, mintha idegen lennek. Allandoan kiabal velem, van hogy megver... az osszes testveremmel jol banik kiveve velem... mar nem tudom elviselni a jelenletet egyszeruen kest tennek a nyakahoz azt kivanom hogy dogolne meg rak egye ki a szivet ennek a senkihazinak anyam meg persze mindig ezt a tetvest vedi.....Mit tehetnek???

2016. júl. 6. 17:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező nekem privát üzenetet írt, azt írta terhes. Gratulálok 14 évesen. Nagyon csúnyán beszélsz, remélem a gyereked előtt nem fogsz hasonló szavakat használni.
2016. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ki irta neked azt hogy terhes???? Ne itt kamuzz legyszives... nem tehetek rola hogy ki utalt a csaladom semmi ok nelkul
2016. júl. 8. 00:25
 23/26 anonim ***** válasza:

Valóban terhes vagy?


(Ezt midenféle jó indulattal kérdezem)

2016. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok terhes !! Nemtudom hogy ez itt mit kamuzik..
2016. júl. 8. 21:34
 25/26 anonim ***** válasza:
Remélem ,hogy nem.
2016. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nehogy hülyeséget csinálj.
2016. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!