Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat! Mit tegyek?

Utálom az apámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 14 éves. Úgy viselkedik, mintha idegen lennek. Allandoan kiabal velem, van hogy megver... az osszes testveremmel jol banik kiveve velem... mar nem tudom elviselni a jelenletet egyszeruen kest tennek a nyakahoz azt kivanom hogy dogolne meg rak egye ki a szivet ennek a senkihazinak anyam meg persze mindig ezt a tetvest vedi.....Mit tehetnek???

2016. júl. 6. 17:55
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
28%

Javaslom még a családvédelmet vagy egy gyerekpszichiátert megkeresni. Milyen szülők azok, akik ilyen állapotba tudják hozni lányukat? Vannak telefonos segélyhívó szolgáltatások is:

Kék vonal (gyermek- és ifjúsági telefonszolgálat)

116-111

Éjjel-nappal, vezetékesről hívható, ingyenes.


NANE Egyesület bántalmazott nőknek és gyerekeknek telefonszolgálat

06-80-505-101 vezetékesről, ingyenesen

(06-1) 267-4900 mobilról vagy vezetékesről hívható, normál tarifával.

Szerda kivételével este 6-tól 10-ig.


Kívánom, hogy mihamarabb menj ki ebből az állapotból!

Ég áldjon és vigyázz magadra!

2016. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
34%
ez a rák egye ki a szívét az bizonyos etnikumra utal, azok beszélnek ilyen undorító módon. Valami oka van annak hogy az összes testvéreddel jól bánik csak pont veled nem. Lehet vissza kéne venned magadból.
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%
undorítóan beszélsz, szerintem én is megvernélek, hátha egyszer normális ember lesz belőled, pedig nem vagyok a verekedés híve, de hogy rendesen megnevelnélek az biztos. Soha életemben nem mondtam ilyet a szüleimre, de jobban belegondolva másokra sem. Egy nagy senki leszel, ha ezt a stílust folytatod.
2016. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

Engem az anyám rühell,van ilyen,törődj bele ,bocsi ha csak ilyen választ tudok adni,de én sem tudok mit csinálni,csak meghúzni magam :=

aztán amint tudsz húzz el onnan,én is ezt fogom tenni

2016. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

7# jol mondtad ...

A többiek .. voltatok már szülö által a semmiért bántalmazva ??

Nekem apám alkesz .. olyan dolgokat tett ,hogy én is ezeket kivántam neki már 7 éves koromtol .. csak sajnos ahogyan a mondás tartja : ha a halálát kivánod annál tovább él .. sajnos ez beis jött .. nem tud megdögleni a ro..hadék ..

2016. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Középiskolában koli?
2016. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ismerös, én is kapok böven és anya nem foglalkozik vele
2016. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Jelentsd hivatalos szerveknél, akár iskolában előbb.

Beszélj anyuddal, miért ekkora hulladék patkány, hagyja apád így bánjon veled?

2016. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akik azt irjak hogy undoritoan beszelek vele stb es ti is megvernetek... AZERT BESZELEK IGY MERT ELEGEM VAN EL IS AKARTAK VETETNI CSAK NEM MENT NEM CSINALTAM SEMMIT TEGNAP CSAK ULTEM EGY SZEKEN ES AZERT MEGAKART VERNI MERT ODAULTEM MILYEN APA EZ? EBBE BELE SE GONDOLTATOK?? JA MEG AHOGY BESZELEK TANULOM EZEKTOL A NYOM*REKOKTOL MIKOR MINDENNEK ELHORDANAK HOGY ILYEN MEG OLYAN K***a VAGYOK STB.... MINDIG MEGKERDEZEM HOGY SEGITSEK-E VALAMIT ERRE KAPOM A LE***ZAST EZERT IS... AKKOR MEG?? MIROL IS BESZELUNK?????
2016. júl. 7. 17:09
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozok egy ilyennel mint apád, minimum a kezét-lábát letöröm, de úgy hogy még maga a Szent Lélek sem varrja vissza. Egyszer volt már hogy majdnem, de időben meghátrált az illető.
2016. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!