Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak lett egy új pasija!...

Anyámnak lett egy új pasija! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy rühellem anyám pasiját mert üvöltözik velem,szid! De anyám nem tesz ellene semmit! Este már sírtam oisca pasi miatt,mert elvarázsolja anyut,ellenem uszítja!!! Már szóltam anyunak erről de csak üvöltözik kezdett hogy beképzelem magamnak!! Nemtudo m mit tegyek!! A pasi eltúr a helyekről!! Egyszerűen TUDOM!!! Hogy anyu jobban szereti őt!! Ès mindenesetre elveszi a pasi! (Tv,telefon,tablet) volt amikor olvasgatta hogy mit írok a barátnőmmel ès mikor rajtakapták,azt mondta hogy csak az időt nézte! Szóltam anyunak de szó szerint magasról leszarta!! Apámhoz még nem mehetek mert 5 éve nem tartom vele a kapcsolatot. Nagyon szeretem anyut,de ez már sok!!mit tegyek?

/14,L/


2016. júl. 4. 11:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
29%
Uhh... Szépen keresztbe tett neked ez a csávó ... Én csak azt tudom javasolni ,hogy más rokonod mondjuk valami közeli (Nagybátyád, Tatád , Mamád) esetleg beszélne anyukád fejével vagy komolyabb esetben a csávóéval ;)
2016. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem neked kellene felfogni, hoyg anyádnak joga van arra, hogy legyen párja és nem kellene féltékenykedni
2016. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj, van ez így. Velem is ezt csinálta anyám pasija anno. Fájt neki, hogy amíg ő nem nevelhette a sajátját, én anyámmal éltem. Ő csak magának akarta, és nem tetszett neki, hogy osztozni kell rajta. Úgy elcsavarta a fejét, hogy elköltöztem tőlük, aztán még azóta is én vagyok a hibás. Ha anyud rájön, hogy ez a szitu, szerencséd lesz, de ha nem... Ne vedd fel a harcot, mert csak rosszabb lesz. Húzd meg magad, menj koliba, aztán pedig költözz. Sajnálom! :(
2016. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Alain Delon ***** válasza:
65%
Az első javaslat járhatónak tűnik.
2016. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anyuék nem engednek ki a házból!szó szerint! Csak suliba!! És 14 évesen hova költöztek? A pasi elveszi tőlem anyámat!! De anyu tudja hogy így érzek,mert mondta hogy tudja de (szó szerint idézem) ezt mondta: "nem érdekel hogy mit érzel és mit nem,fogadd el! Vagy élsz boldogtalanok a xy-n nevű férfival,vagy nem érdekelsz,remélem mihamarabb elmész" ez normális?
2016. júl. 4. 11:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Apukád?
2016. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Na akkor szökjél ki. És menj át valami rokonodhoz aki segíthet.
2016. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sokat vele tenni, max kiharcolni hogy ne bánjanak veled úgy mint egy kutyával. Szerintem az a legegyszerűbb ha beszélsz anyuddal hogy ok, legyen boldog vagy valami, de ne bánjanak veled úgy mint egy senkivel, te is ember vagy, hagyják meg a magánszférád és a szabadságod hogy néha kimozdulhass. Indok rá: addig se zavarod köreiket. Igen, vannak érdekes szülők. Az enyémek nem, de ismerek párat.
2016. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy minden rokon külföldön lakik
2016. júl. 4. 12:04
 10/12 anonim válasza:

Költözz Kanadába!

Na de a viccet félretéve, szerintem mihamarabb keresd fel apukadat, ha ennyire rossz a helyzet otthon.

2016. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!