Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan Utánoz! Hogy állítsa...

Állandóan Utánoz! Hogy állítsam le? Segítség. :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az van hogy van egy " barátnőm " és állandóan utánoz,mondtam neki hogy fogok venni egy adidas szabadidőt(de nem találtam magamra valót,és nemvettem,gondoltam majd máskor) erre rá 1 hétre adidas szabadidőbe van,mondtam hogy ezt utálom,hogy mindig utánozol,mindig valami apróság,de most ez nem apróság,mert állandóan rám akar hasonlítani,és mindenki mondja már,hogy ugyanolyan lesz mint én..mindig engem kérdez hogy mit mondjon a pasijainak,mit írjon,..stb! tegnap felvettem egy cicagatyát,sugdolozta a másik barátnőjének hogy hogy nézek ki,meg ő ilyet fel nem venne,és meghallottam,és mondtam neki hogy engem nem érdekel hogy ő mit venne fel,és ma meg egy másik cicagatyába mentem és mondja hogy jaj de jó ez a gatya,mondom nehogy ilyet vegyél..jó nemfogok ezt mondta,de egyébként ha ilyenek után vesz mégis mindig kitalálja hogy ajándékba kapta,meg ilyenek-.-" az agyamra megy..hogy állítsam le??

köszi:)(K) L/14


2010. ápr. 14. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
dehogy :) nem is tudja hogy van ilyen oldal. vagy lehet lekoppintott megint =)
2010. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Én elég nevetségesen oldottam meg ezt! szóval volt egy csaj aki velem is folyton ezt csinálta kb 15 lehettem akkor ha dorkot vettem ő is! egyszer megevttem álmaim sdzoknyáját hozzá egy fekete garbot hosszu láncot és szép cipőt. Mindenki mondta milyen jól áll. Másnap a csaj megjött ugyan igy felöltözve levágatva a haját mint én! hát fogtam rágótragasztottam a hajába és leöntöttem egy nagy pohár kakaóval! Igazgatói lett a vége de a csaj elment a suliból! Ma már tuti nem tenném meg dehát mindenki volt kamasz:D
2010. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

húú ez durva:D

de grat;) bátor voltál:P

meg is érdemelte!!!

2010. ápr. 14. 18:24
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
engem is utánoznak,és már nagyon idegel
2010. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

Ma 18:17,a kamaszkor nem feltétlenül kell egyenlő legyen a butasággal.

Egyébként,ha nem telne ilyen dolgokra egyeseknek,akkor valószínűleg nem lennének ilyen gondjaik sem.

2010. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

húú ez durva:D

de grat;) bátor voltál:P

meg is érdemelte!!!

2010. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

engem is utánoz egy barátnőm (a legjobb ráadásul)

lehet hogy bennem van valami ördögi, de én nem bánom..méghozzá azért, mert így a saját képemre formálhatom :) ha megszeretek egy bandát, akkor ő is. így legalább ugyanazt a zenét szeretjük, és nincs belőle gond, hogy mit hallgassunk. ha veszek valami új ruhát, és elkezdi csorgatni a nyálát érte, akkor legalább tudom hogy mivel lepjem meg legközelebb. szóval ebből a szempontból jó, ha utánoz valaki. így legalább mindenben 100%-osan egyetértetek, mert ő úgyis mindig azt gondolja, amit te :D

úgy irányítom a gondolatait, ahogy csak akarom. ráadásul annyira kiismertem, hogy tudom, mit kell mondanom ahhoz, hogy az legyen a válasz, amit hallani akarok.

lehet hogy gonosznak tűnök...lehet hogy az is vagyok..

a lényeg hogy ő nem vesz észre semmit, ő így boldog, hogy utánozhat, (gondolom úgy érzi hogy amit én csinálok, az "menő" pedig szerintem semmi extra...), nekem meg így kényelmes.

laikusokon annyit veszek észre a mi különös kapcsolatunkból, hogy mindig tesóknak néznek :)

szóval tényleg senki nem vágja le, hogy úgymond irányítom :)

még fontosnak tartom kiemelni, hogy azért irányítom, mert ő akarja...ő akar olyan lenni mint én. valahogy nem találja magát, azt látom rajta. így felvette az én stílusomat, és az én gondolataimat...csakhogy én tudom kezelni a helyzetet. olyanra fordítani a dolgokat, hogy ne csak neki legyen jó, hogy mutatom neki az utat, hanem nekem is.


szóval lehet hogy a te barátnődnek is csak ez a baja, hogy nem találja még önmagát...hát élj a helyzettel, és tanuld meg úgy kezelni, hogy neked is jó legyen.

21/L

2010. ápr. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
nos nekem van egy hogyismongyam. majnemmostohatesóm oszt megvettem egy gecjó felsőt amkor jött 7végén oszt egyböl olyana volt.kaptam egy überklassz EGYEDI tornacsukát. egybö.l holvetted mennyi volt nekem is kell. oszt szivem szerint megmontam volna hogy mennyél a jó .........-be hogy engem utánzol minte egy rihes majom. hogy nincs saját ízlésed. basszus isstenem megszerettem vagy olyan 2 éve egy eggyüttest(paramore) (az a kölyök 9 éves -.-")oszt egyböl a kedvencelett. akkor amikor ontam h szeretem. de alősször kérdem h: szereted a paramore-t. mongya h nagy szar meg minden én: én szeretem egyből énis énis :@ demár qrvára elegem van belőle :@@ megszerettem sp-t (nem vagyok fan.a gyerek szar de a zenéje jó) egyből jajj így meg úgy bakker. megirtam neki msn-en hogálljon le. de nem elég h engem. a baráaimat is utánozza. ha nem 10-en akk kveset mondok megmonták neki hogy pattannyanak le rólunk. de bevált? NEM. rágó a cipőtalpon. festék a falon.minden essküszöm legszivesebben leütném DEJÓ EZT LEÍRNI : DD
2011. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia!


Velem is már volt ilyen... A csaj állandóan utánozott minden egyes apróságban, már abban is hogy eltépődött az egyik könyvemben a lap, ő is eltépte az övét, ugyan ott! Már nagyon idegesítő volt hogy ilyen apróságokban is utánoz, és én elég gyerekesen oldottam meg a problémát: bunkóztam vele folyton, még facebookon is, suliban is és facén mondtam neki hogy amíg nem áll le ezzel, nem fogok vele kibékülni. Hát ő még "sírt is" meg sajnáltatta magát, mivel én voltam a legjobb barátnője, de nekem nem ő volt. De végül is befejezte, és most hála istennek mást utánoz. De én ezt már megbántam hogy bunkó voltam vele, szóval szerintem nem kell tenni semmit, örülj neki hogy van olyan akinek tetszik a stílusod! ;) Aztán egyszer csak megtalálja a saját stílusát.

2013. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!