Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan Utánoz! Hogy állítsa...

Állandóan Utánoz! Hogy állítsam le? Segítség. :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az van hogy van egy " barátnőm " és állandóan utánoz,mondtam neki hogy fogok venni egy adidas szabadidőt(de nem találtam magamra valót,és nemvettem,gondoltam majd máskor) erre rá 1 hétre adidas szabadidőbe van,mondtam hogy ezt utálom,hogy mindig utánozol,mindig valami apróság,de most ez nem apróság,mert állandóan rám akar hasonlítani,és mindenki mondja már,hogy ugyanolyan lesz mint én..mindig engem kérdez hogy mit mondjon a pasijainak,mit írjon,..stb! tegnap felvettem egy cicagatyát,sugdolozta a másik barátnőjének hogy hogy nézek ki,meg ő ilyet fel nem venne,és meghallottam,és mondtam neki hogy engem nem érdekel hogy ő mit venne fel,és ma meg egy másik cicagatyába mentem és mondja hogy jaj de jó ez a gatya,mondom nehogy ilyet vegyél..jó nemfogok ezt mondta,de egyébként ha ilyenek után vesz mégis mindig kitalálja hogy ajándékba kapta,meg ilyenek-.-" az agyamra megy..hogy állítsam le??

köszi:)(K) L/14


2010. ápr. 14. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Állandóan Utánoz! Hogy állítsam le? Segítség. :/

Sziasztok! Az van hogy van egy " barátnőm " és állandóan utánoz,mondtam neki hogy fogok venni egy adidas szabadidőt(de nem találtam magamra valót,és nemvettem,gondoltam majd máskor) erre rá 1 hétre adidas szabadidőbe van,mondtam hogy ezt utálom,hogy mindig utánozol,mindig valami apróság,de most ez nem apróság,mert állandóan rám akar hasonlítani,és mindenki mondja már,hogy ugyanolyan lesz mint én..mindig engem kérdez hogy mit mondjon a pasijainak,mit írjon,..stb! tegnap felvettem egy cicagatyát,sugdolozta a másik barátnőjének hogy hogy nézek ki,meg ő ilyet fel nem venne,és meghallottam,és mondtam neki hogy engem nem érdekel hogy ő mit venne fel,és ma meg egy másik cicagatyába mentem és mondja hogy jaj de jó ez a gatya,mondom nehogy ilyet vegyél..jó nemfogok ezt mondta,de egyébként ha ilyenek után vesz mégis mindig kitalálja hogy ajándékba kapta,meg ilyenek-.-" az agyamra megy..hogy állítsam le??

köszi:)(K) L/14

2010. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ezt mért küldted el megint?:S:)
2010. ápr. 14. 17:33
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Próbálj venni olyan ruhát ami utolsó darab :) olyat úgy sem talál többet. Vagy vegyél nagyon drága dolgokat ha van rá pénzed és azt sem fog venni. Mennyetek el együtt venni ruhát és mondd neki egy sz@r ruhára hogy megveszed és mégsem veszed hanem veszel egy jót nélküle. Én is jártam már így hogy utánoztak, télleg rossz :S hát ennyi telt tőlem xD 15/f
2010. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
xDxD azigen. Szerintem nem megy neki a CTRL+C CTRL+v felhasználása:D
2010. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi:)

egyébként bershka cuccaim vannak,meg ilyenek,ő meg nem vesz ilyeneket mert drágák,de amiben tud abban utánoz,pl ez a szabadidő is,szokszor mondom hogy de jó a hajad,közbe szörnyű:D azért köszi 15/f:)

2010. ápr. 14. 17:37
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az első válaszoló a barátnőd volt, azért másolta be, hogy téged utánozzon. Kár, hogy neked nem esett le.

2010. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, tini koromban, én úgy oldottam meg, hogy megmondtam a lánynak, hogy ezt ne csinálja, azután pedig nem barátkoztam vele, mert ő sem hagyta abba, hiába mondtam neki. Találtam nála sokkal jobb és értékesebb barátokat.
2010. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

Ohh engem is utánoznak folyton...Már nem kicsit unalmas,de hát vedd elismerésnek a majmolását:)

Én is azt teszem:) És baromi jót röhögök rajtuk..Téged csak ez a csaj majmol,engem a fél osztály;)(Y)

Egyéniségek...:P


17/L

2010. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
:) volt egy időszakom hogy nike mániám lett és 2-en utánoztak, megnövesztettem a hajam vasaltam kb 3 haverom is, vettem dirt bringát egy oszt társam is :S vettem érintős mobilt oszt társam is :S rájöttem ha sűrűn váltok stílust lemaradnak :)
2010. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

eh :Dakkor nem csak én vagyok így..

egyébként nem csak ő,hanem még páran:/ de engem zavar hogy ott áll előttem egy ugyanolyan csaj csak a fejünk más:D ő se érti meg h ne utánozzon:S

egyébként tényleg xD ez jó hogy ő másolta be mert utánoz:D:Djót nevettem..xDDD;)valóban ő lehetett:D

2010. ápr. 14. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!