Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy üldözzem el, mit tegyek?

Hogy üldözzem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 közös gyeremekünk van egy taplóval, egyszerűen nem hajlandó felfogni hogy már nem szeretem, és hogy idegileg teljesen tönkre megyek mellette.Már nem mosok rá, nem szedek neki kaját , nem is szolnék hozzá csak mindíg kötöszködik, meg a kézdéseivel zaklat, teljesen megőrülök töle, tegnap még orvost is kellett hívni, mert begörcsölt a kezem a sok sírástól, ő meg azt hitte lebénultam...Nevelném szépen a gyerekeimet , de ez nem haggya mindíg vele kell veszekedni, hogy haggyon már nekem nyugtot
2010. ápr. 14. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Három gyereket szültél egy bunkónak, és most szabadulnál tőle? Gyanítom, költözni nem akarsz. Gyanítom, költözni ő sem akar. Így viszont sosem fog megoldódni a dolog. A három gyerek előtt kellett volna gondolkodni, persze ez most így már sovány vigasz... Az biztos, hogy nem szabad egy fedél alatt mradnotok. Mivel semmiféle konkrátumot nem írtál a helyzetetekről, nehéz erre adekvát választ adni.
2010. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igazad, van néha már nekem is bonyolult, de a környezetem is az én igazamat látja, meg aki ismeri az is, még a rokonai, is nekem adnak igazat. De most már tzalán lessz erőm, és elmegy
2010. ápr. 14. 15:49
 13/24 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már békén a kérdezőt. Miért kell itt nekitámadni? Akkor szerették egymást, ez elmúlt megy a marakodás, sajnos nem ez az egyetlen házasság ami évek múlva megy tönkre. De itt mindenkit ahogy tökéletes az élete, ez bárkivel előfordulhat. Évek alatt úgy változik mindenki ahogyan akar. Mind jó és rossz irányba.

Kérdező: szerintem ha ennyire rossz váljatok el. Nélküle is beadhatod a válópert, nem kell ott lennie, el is választanak tőle, de valszin az ilyen el sem fog menni. A 3 gyerek miatt neked kedvezhet a bíróság (minden körülményt figyelembe véve) az ingatlant meg adjátok el, vagy sajnos akkor lehet a vagyonmegosztással lesznek gondok, de én a helyedben ha lenne rá mód, azonnal elköltöznék a 3 gyerekkel mert ez így nekik a legrosszabb.

2010. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ja és még csak nem is követelnék semmit mert ő mindent ami kell a gyerekeknek megveszi, ha nem akkor meg nekem van segítségem és tudom nekik biztosítani, csak nekem ne kelljen többet látnom őt
2010. ápr. 14. 15:50
 15/24 anonim ***** válasza:
Én szerintem először is kérdezd meg hogy mi a baja miért nem hagy titeket békességben élni. És ha nem sikerül megoldani a problémát akkor én is azt tudom tanácsolni amit a többiek, fontosabb a gyerekek lelki világa hogy békében tudjanak felnőni. Fogd a gyerekeket és hagyd akkor te ott őt, ha ő nem megy el. Remélem segítettem.
2010. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem vagyunk házasok, és a ház az én családomé, szóval az biztos hogy én itt maradok, de mivel tudnám őt annyira kikészíteni hogy elhuzzon, innen, a gyerekeket nem tiltanám. ezeket neki is mondtam már
2010. ápr. 14. 15:53
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha a te családodé a lakás, és neki nincs benne tulajdona, akkor már csak az a kérdés, hogy állandó lakcímre van-e bejelntve hozzátok. Ha igen, akkor bíróságon lehet kérni az állandó lakcím megszüntetését. Ezután fel kell hívnod egy végrehajtó céget, akik kilakoltatják.
2010. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
akkor ha nem megy el és nem hagy titeket békén, nyugottan fordulj a bírósághoz zaklatásért. Majd ők eldöntik hogy mikor láthatja a gyerekeket.
2010. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ja hát akkor már mindjárt más. A ház a te családodé, semmi tulajdonjoga nincsen. Akkor nagyon egyszerű a dolog, elé állsz és mondod neki, hogy lehet pakolni, menjen ahova akar. Nem ám még te akarsz neki üldözősdid játszani, na ne. Ha esetleg valami pénzt fektetett a házba (pl felújítás stb) az egy másik dolog, de azt ő is használta. Egyszerűen állj elé, és küldjed el. Kitartás

15:50 voltam

2010. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ide semmilyen összeget nem fektetett, be, és nincs bejelentve, viszont egy rafinált lak, már párszor eljátszotta hogy ma költözik, csak hagy aludjon, itt, de egyedül nembírok vele, nemérdekli ha ott pattogok neki, kihasználj a hogy gyerekek elött nemcsinálok drámát
2010. ápr. 14. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!