Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy üldözzem el, mit tegyek?

Hogy üldözzem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 közös gyeremekünk van egy taplóval, egyszerűen nem hajlandó felfogni hogy már nem szeretem, és hogy idegileg teljesen tönkre megyek mellette.Már nem mosok rá, nem szedek neki kaját , nem is szolnék hozzá csak mindíg kötöszködik, meg a kézdéseivel zaklat, teljesen megőrülök töle, tegnap még orvost is kellett hívni, mert begörcsölt a kezem a sok sírástól, ő meg azt hitte lebénultam...Nevelném szépen a gyerekeimet , de ez nem haggya mindíg vele kell veszekedni, hogy haggyon már nekem nyugtot
2010. ápr. 14. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A legrosszabb esetben fogd a gyerekeket és költözz el.
2010. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Csak az én példámon keresztül tudlak segíteni.

Anyu most ugyanilyen helyzetben van. Csak annyiból jobb neki (már ha lehet ezt jónak nevezni), hogy mi már öcsém kivételével mind felnőttünk. Öcsém 11 éves.

Anyu beköltözött az én szobámba, miután elköltöztem. Vannak állatai (birkák, malac, baromfi, nyulak) amiknek a gondozásával leköti magát és egyszerűen elereszti a füle mellett annak a *****-nek a szavait.

Ne hagyd, hogy kikészítsen idegileg, pont ez a célja. Meg sem kellene hallanod, amit mond.

22 N

2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Eddig nem tűnt fel, hogy ilyen bunkó? Vagy a 3. gyerek után vált azzá? Szerintem ha így érzel, nem kérdés, mi a megoldás. Válóper és külön költözés. Tudom, a mai világban ez nem olyan gyors és egyszerű, de a gyerekek érdekében muszáj mindent megtenned.
2010. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De én ithon vagyok, ő akaszkodik a nyakamra, nem dolgozik, egésznap számítógépezik ha itt van, nekem kell átmennem egy másik helyiségbe hogy ne lássam, de már azon is gondolkoztam hogy anyaothonba megyek...
2010. ápr. 14. 15:23
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is gyerekeket tekintem elsőnek, de ezt nemérdekli semmi, ha rajta van akkor elöttük is ugyanúgy elhord mindennek, teszem hozzá OK NÉLKÜl, mert nek i éppen nem sikerült valami...lehet valami családvédelmisnek szolni?
2010. ápr. 14. 15:26
 6/24 anonim ***** válasza:
Először radikálisan és szemét módon fog hangzani, de keress magadnak egy férfit akit szeretsz, ő is téged, és hagyjátok ott... Ha nem akarsz addig sem vele maradni és nincs pénzed elköltözni, próbálj valami rokonhoz költözni egy kis ideig...
2010. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
61%
Egy balta, fűrész, szemeteszsák meg egy ásó a lukhoz melyben elföldeled!
2010. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Minek szültél neki 3 gyereket? Te éppenolyan felelőtlen vagy,mint ő? Miért KELL vele veszekedni? Milyen kérdésekkel zaklat? A sírástól nem szokott a kéz begörcsölni.Valami nem igazán stimmel a történetedben.Nekem úgy tűnik,hogy te veszekszel vele,mert kiszerettél belőle.Sajnálom a gyerekeidet,amiért ilyen szülei vannak.
2010. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Eddig az utsóval mennék valamire:D de komolyan aki őt ismeri, nemnagyon szállnak szembe vele, ilyen embereket a realytiben láttam csak, akik mindenkit befolyásolnak és becsapnak, ő is egy aljas alak, mindenkit átver , egy dolog van ami jó benne hogy a gyerekeket nagyon szereti, ameddig ideges nem lessz,,,
2010. ápr. 14. 15:35
 10/24 A kérdező kommentje:
Sírógörcsöt kaptam, és túl gyorsan vettem a levegőt, a túl sok oxigéntől görcsöltem, be a gyerekeket meg nem lehet már visszacsinálni, nem is akarom, az utóbbi egy évben lett ennyire rossz a helyze t vele, eddig én sem kiabáltam meg veszekedtem mert még bírtam, és inkább megcsináltam amiket mondott, mint hogy veszültség, legyen, de ez szabályosabn a cselédjének nézett, eddig!!!!!!!
2010. ápr. 14. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!