Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másképp nézek rá, miért?

Másképp nézek rá, miért?

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy barátnőm 17 éves,tök jóban vagyunk,én meg 14 éves vagyok,(mindegyikünk lány)és megtudtam róla hogy egy 2éve elvetélt,te jó ég..hogy lehet ilyen?és miért nem tudtam róla? és miért van az ha rá nézek,vagy vele beszélek,akkor eszembe jut hogy vele mi történt!

miért van ez?


2010. ápr. 13. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert még túl kicsi vagy hogy ilyeneket kezelni tudj...Ennyi.
2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyrészt gyerek vagy, nem kell az ilyet megtudnod másrészt láőthatóan eszedbe nem jut, hogy neki ez milyen rossz, fájdalmas és kellemetlen téma lehet és hogy miért nem akar beszélni róla.
2010. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátja vagy állj ki mellete, őt biztos szörnyen megviselte ez a történet és nagyon fáj neki ezért beszél róla nehezen, de neked mint jó barátjának elmondta.

Segíts neki feldolgozni a történteketés ne itélkez.

2010. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
figyeljetek,én nem szóltam le.. NAGYON SAJNÁLOM,de igazán figyelhetett volna hogy mit csinál 16 évesen,és nem vagyok gyerek!!!!!!!!!!!!!oké? és nem mondtam hogy ez a szörnyeteg meg stb,megértem és nagyon sajnálom,fel se hozom neki!!!!
2010. ápr. 13. 20:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsike vagy még! Egy felnőtt nő számára nem jelentene beszélgetés közben ilyen problémát. Szörnyű, megrázó ami vele történt. Ha nem osztotta meg veled annak több oka lehet.
2010. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"de igazán figyelhetett volna hogy mit csinál 16 évesen,és nem vagyok gyerek!!!!!!oké? és nem mondtam hogy ez a szörnyeteg meg stb,megértem és nagyon sajnálom,fel se hozom neki!!!!" Még hogy nem szólod le. Az idézeted akkor miről szól? Kicsi leányzó vagy még, később majd megérted. S miért is foglalkoztat beszélgetés, találkozás során a vetélés? Talán csak egy gyerekes kíváncsiság.
2010. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem jól értelmezitek amit írok:) egyáltalán nem kíváncsiskodás,semmi ilyesmi,csak ez fura..és nem vagyok gyermek,tudom hogy milyen,és tényleg sajnálom,mert rossz lehetett neki,és biztos lelkileg is..főleg hogy esélye van arra hogy később ne legyen babája,de remélem nem történik ilyen..sajnos kiforgatjátok a szavaim,én teljesen megértem őt,de ne gyerekezzetek le,azért mert nem 18 vagyok hanem 14,koromhoz képest érett!és elhiszem hogy nem akar róla beszélni,és nem reklámozza hogy nem figyeltek oda,és ezért nem beszélek róla,és mintha nem tudnám:)
2010. ápr. 13. 20:47
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem nézi le a barátnőjét, kedves többi válaszoló! egyszerűen csak meglepődött! egyébként 14 évesen biztos fura még ilyet hallani, tényleg fiatal vagy még, de tény, h már azért nem gyerek. Ja és a többi válaszolónak: szerintem nem kéne leszólni a kérdezőt, mert 14 évesen gondolkodik olyan felelősségteljesen, hogy nem egyértelmű neki, h valakinek 16 évesen abortusza legyen! ha a 16 éves lány írt volna, hogy terhes lettem, mit csináljak? 10 válaszolóból 8 megjegyezné neki, hogy hogy lehetett ilyen felelőtlen!, sőt kb. 4-5 válaszban csak ez lenne.
2010. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM! végre egy értelmes ember is idetévedt:))

igazad van..tényleg nem nézem le,és 16 évesen abortusz:/ CSAK ez miatt,és a másik meg hogy 18 évesen irogatjátok hogy úristen te szerencsétlen mért estél teherbe? és most meg nekem mondjátok hogy kis gyermek vagyok?! :/ nem akartam bántani a barátnőm,ezért hagyom ezt,és mintha elfelejteném,mert azért sajnálom!

2010. ápr. 13. 20:53
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 20:49 én a 20:43 vagyok? Mely soromban olvastad azt, hogy lenézőnek vélem a kérdezőt? Gyereknek tartom aki kíváncsiság motiválja. Érthetetlen egy nehéz dologgal szemben. Igazán nem értem mi a kérdése.

A leírtak alapján csak arra gondolok, hogy éretlenségéből fakadóan érzi találkozásuk során azt amit megfogalmazott.

2010. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!