Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másképp nézek rá, miért?

Másképp nézek rá, miért?

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy barátnőm 17 éves,tök jóban vagyunk,én meg 14 éves vagyok,(mindegyikünk lány)és megtudtam róla hogy egy 2éve elvetélt,te jó ég..hogy lehet ilyen?és miért nem tudtam róla? és miért van az ha rá nézek,vagy vele beszélek,akkor eszembe jut hogy vele mi történt!

miért van ez?


2010. ápr. 13. 20:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de most azért vagy ennyire oda mert neked is abortuszod volt? egyszerűen nem értem,és igenis "leszóltál" azzal hogy méghogy nemszólód le..meg ilyenek.. normálisan leírtam,és én azt nme gondolom normálisnak hogy valaki 16 évesen 1 hónapos terhes:/!! ez nem olyan,mint h pl műhaja van,mert az van:D de akkoris:/ nemvágom!
2010. ápr. 13. 20:59
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem én tettem fel a kérdést. Akkor már tudod a választ. Mire is vagy igazán kíváncsi?
2010. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a kérdésed. Meg van a véleményed erről az eseményről. Megvan a válaszod is. Senki nem szólt le, csupán belinkelte a válaszod. Próbálj meg felnőni.
2010. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

14,koromhoz képest érett!


Ha így lenne nem egy csapat vadidegennel beszélnéd ki a barátnőd legféltetebb titkát.

Arról nem is beszélve hogy 14 évesen még nincs élettapasztalatod, majd pár év múlva mikor elkezdesz bulizni, rájösz hogy milyen könnyű hülyes'get csinálni.

2010. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazából értened nem kell az egészet,csak elfogadnod.Támogasd,állj mellette,és próbáld elterelni a gondolataidat arról a bizonyos dologról,ami mindig eszedbe jut Róla.Illetve gondolj arra,hogy ennek az esetnek is van egy nagy tanulsága:nagyon figyelj oda,mit,és hogyan csinálsz,mert nagyon könnyű hibázni!Aztán,lépj túl a dolgon.Ilyen az Élet,ezt el kell fogadnod,a barátnődet pedig nem szabad elítélned,ha igazán a barátnőd.Természetesen érthető,hogy felzaklat a dolog,mivel elég fiatal vagy még,és tapasztalatlan,de meg kell emésztened,és levonni a megfelelő következtetéseket belőle.Legalább már tudod,mire kell odafigyelned,ha érettebb leszel.
2010. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Azt hiszem, a többség nem értette meg, hogy mit is kérdezel valójában. Merem remélni, hogy én igen. :-)

Az én értelmezésem szerint a kérdésed, hogy miért jut eszedbe mindig az a bizonyos eset, ha ránézel. (Jó, mert te is így fogalmaztad meg.)

Szerintem, ha valakiről kiderül valami szokatlan, amit nem gondoltunk volna, akkor természetes, hogy az agyunk dolgozik ezen, és addig elmélkedünk rajta, amíg meg nem emésztjük. Pl. ha az én barátnőmről derülne ki ugyanez, akkor én is erre gondolnék. És igen, kattogna az agyam, hogy hogy történt? Mit érzett akkor? Én ezt miért nem tudtam? Ezt a feszültséget csak akkor tudnám levezetni, ha ismerném az egész történetet vagy csak idő múlásával megbarátkoznék a gondolattal.

2010. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22:26 ,értelmes választ kaptam,és te megértetted. így gondoltam ..:) KÖSZI
2010. ápr. 14. 13:16
 18/19 anonim ***** válasza:
és ha nem gyerek vagy akkor mi?:D ...
2010. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
a gyerekek az oviban vannak és alsóban szivi;)))
2010. ápr. 14. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!