Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat nagy korkülönbség...

Párkapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Miért gondolják sokan, hogy nem működhet, illetve nem tiszta érzések vezérlik? Miért hiszik sokan, hogy egy fiatal nő csak azért van idősebb férfi mellett, mert a pénze kell? És mi van, ha nincs is pénze?

Nem vitát szeretnék nyitni, csak érdekelne, hogy szerintetek miért vagy miért nem lehetséges ez?


2010. ápr. 13. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10.59: és mi lesz akkor ha te 40 éves leszel ő meg 64?

Vagy problémáid vannak a szexualitással és ezért vagy meg vele olyan jól?

2010. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia, én sem ítélem el, viszont egyet sem tudok érteni a túl nagy korkülönbséggel. Nálunk a családban van ilyen, a párom anyukája egy 30 évvel idősebb férfihoz ment hozzá annak idején. Most az a felállás, hogy ő 50 évesen szeretne eljárni bálokba, szeretne menni kirándulni, ehelyett ápolónőt játszik otthon, mert a "papa" alig bír lábra állni. Szerelem már régen nincsen, inkább sajnálat és van benne annyi tisztelet, hogy ellátja a férjét. Látom, hogy ő is szenved ettől és boldogabb lenne egy vele egykorú férfival, hasonló érdeklődéssel.
2010. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ítélem el, mivel a szerelem nem válogat... De tizenéves lányok szerintem ne keressék a 30-on túli férfiakat és fordítva sem! Az más ha egy 25 év körüli nő van együtt egy nála 10, max 15 évvel idősebb férfival. Én azt mondom egy tizen éves lány inkább szórakozzon mintsem, hogy lekösse magát! Szóval annyi a lényeg, hogy működhet a dolog, bármi megtörténhet ahogy azt itt mesélték egy páran.
2010. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
működhet, ha azonosak a nézeteik, felfogásuk, érettségük, igényeik. viszont az olyan "szerelemben" nem hiszek mikor plázacicák öreg, kopasz ,dagadt pasikkal vannak. Na ott nem szerelemről van szó :)
2010. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10:58 as voltam:) Utolsó az már tényleg nem jó, a plázabícccsek biztos a pénz miatt



[link] na itt egy kép:D Senki meg nem mondaná, hogy én vagyok az idősebb 4 évvel:)

2010. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát nem:) Ám négy év nem is olyan sok... Köztem meg a párom között 6 van! (én 23, ő 29) lány vagyok:)
2010. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11:25 a szexel minden rendben van , figyelmes , odaadó és rendben van potenciája is ! :)
2010. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
köszi:) És ő tud a legjobban szeretni:P
2010. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A férjemet a volt felesége azzal az ürüggyel hagyta el, fogalmazzunk úgy, hogy csalta meg, mert nem tudott lakást teremteni. Született gyerekük. 3 éves volt, amikor anyuka belebonyolódott egy nála közel 20 évvel idősebb férfiba. Akinek van lakása és természetesen ahol most élnek. A férjem ápolt, igényesnek mondható ember. A dohányzásról is leszokott. A volt felesége láncdohányos, az idősebb (már férje) párja is láncdohányos és szereti az italt, egyébként bölcs embernek mutatja magát.

Lehet mérlegelni, hogy végülis mi lehetett a komoly ok. Soha nem derül ki. Valószínű csak nekem.

Szeretném a múltat temetni. A páromét is. Tény hogy a volt felesége jelenlegi férjével jóval több ideje él házasságban, mint párommal. Apa komplexus?! Érettebb gondolkodás? Anyagi biztonság? Lehet.

Én egykorú vagyok a férjemmel. Együtt teremtjük meg ezeket. Nem elvárom.

2010. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!