Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi nevekről?

Mit gondoltok az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés

-Sára

-Dorina

-Nóra

-Anna


2010. ápr. 13. 00:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

-Sára: Nagyon szép, igazi régi, elegáns név, de nem hiszem, hogy divatjamúltlenne, nekem egy intelligens, szép fekete hajú lány jut róla eszembe. Mindenképp komolyna vehető név. Becézve már nem annyira tetszik :/

-Dorina: Nekem ez is tetszik, egy vagány csaj jut róla eszembe, na meg aki persze trendi is. :D Igaz nálam a Dorottya viszi a prímet, ha választani kellene, inkáb Dorottya, mint Dorina.

-Nóra: Ez az a név, ami nem tetszik. :S Rövid, unalmas, semmitmondó, és "mindenki" Nóra. Egyáltalán nem szép. Sajnálom. :(

-Anna: Szép, hagyományos név, szintén elegáns, komoly, engem mégsem fog meg igazán, ellenben az Anna Perenna együtt szerintem igazán jól csengő név.

/Anna Perenna római istennő volt, a név jelentése: örök, állandó(Perenna)/

2010. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
csak ne dorina a többi sztem jó ha választani kéne akkor talán Anna:)
2010. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Dorina és Anna tetszik inkább.
2010. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

A sÁRA eGY picit számomra régimódias név de nagyon szép név.

A dORINA számomra is egy vagánynév de fként azért mert Dorina ismerőseim mind vagányabb stílusúak.

Nóra nekem egy határozott ember tűnik fel először,ki tudja mit akar és nőiesség is jellemzi.

Az Anna szerintem nem jó név.


Szerintem úgy döntsd el melyik név tetszik hogy te milyen stlusú vagy.Ha nőies akkor Nóra ha vagány akkor Dorina...

2010. ápr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sára

Anna

2010. ápr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Dorina név nem tetszik,bocsi. :S A többi viszont nagyon szép név.
2010. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Dorina nem tetszik, a többi pedig kifejezetten szép név. (rövidek, egyszerűek és mégis nagyszerűek)
2010. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A Sára nem tetszik, a Dorina elmegy, a Nóra egész jó, az Anna viszont az egyik favoritom a Hanna mellett. ^^
2010. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
A Sára, Dorina, Nóra nem tetszik, az Anna viszont egy nagyon szép név.
2010. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
a Sára most egy nagyon divatos név, elég sok van belőle. ha téged ez nem zavar, akkor nekem ez tetszik a legjobban. csak furcsa lesz felnőttként, h Sára. vagy nem az? csak nekem az? tudod, hogy dönts? gondold végig a becézéseket, mert ha van köztük olyan, aminek utálod a becézését, akkor azt érdemes kizárni. (nekem az Anna ilyen, sok Annát Ancsának hívnak, amitől rosszul vagyok. a többit nem nagyon lehet. A Nóra is tetszik nekem. az max. Nóri, és úgy is jó)
2010. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!