Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miért érdemlünk kevesebbet...

Mi miért érdemlünk kevesebbet mint a "sógoromék"?

Figyelt kérdés

A párom családja teljesen tönkre ment mikor az apja otthagyta őket, párom hozzám költözött. Igazából már évek óta nyalogatja a sebeit, dolgozni sem nagyon akar, mondván hogy ő még tanul, szóval csak én szakadok meg három műszakba túlórákkal. Ráadásul az anyja nem is támogat minket. Két állása is van, napi 17 órát dolgozik mert ki kell fizetni a tartozásait és el kell tartania a párom bátyját aki 28 éves és mondhatni életképtelen. A barátnőjével nem csinálnak semmit, csak füves hippiként döglenek az albiba amit a párom anyja fizet. Folyamatosan hülyeségeket csinál, kb. ha szirénát hallok akkor biztos hogy őt viszik, vagy a rendőrök vagy a mentő. Már teljesen kikészít mindenkit. Akkor a párom anyja miért neki segít? :( Csak mert nagyon örülnék neki ha nem nekem kéne eltartani a páromat, oké hogy egyetemist, tanulnia kell, de mellette végezhetne diákmunkát, ha meg erre nem hajlandó akkor kérjen pénzt az anyjától. Igazam van?

23/L


2016. jún. 18. 18:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Basszus, te most tényleg azon nyivákolsz, hogy a pasid anyja mért nem dolgozik még egy kicsit a maradék 7 órában, hogy nektek is juttasson valamit?! Az, hogy ő hülye fejjel eltartja a 28 éves (!!!) kisfiát, még valahol menthető, mert anya, mi képesek vagyunk még ilyen böszme önfeláldozásra is a csemeténkért. (Bár a helyében már beszüntettem volna ezt is.) NEKED mi indokod van arra, hogy teljes mértékben eltarts egy ingyenélőt? Nincs az az egyetem, akárki akármit mond, ami mellett ne lehetne legalább alkalmi, hétvégi melókat végezni, tudom, mert magam is csináltam, nem büfészak mellett. Unokaöcsém a Corvinuson végzős, két éve teljesen önfenntartó, nem is rossz színvonalon. Kapj a fejedhez, inkább anyóst bátorítsd, hogy fejezze be az idióta fiacskája eltartását, napi 17 óra melóval úgysem csinálhatja sokáig, mert rövid időn belül feldobja a pacskert. Inkább magával törődjön, idáig felnevelte őket, most már gondoskodjanak magukról - javaslom, cselekedj te is így. Nincs az az aranyba mártott bráner, ami megéri azt, amit csinálsz.
2016. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Pfff, és ezt te hogy birod? :/

Nekem nőként szembe nem jutna a párom eltartani, ráadásul úgy hogy belebetegedjek a munkába.

2016. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 acelsziv ***** válasza:
82%
Ez szerintem kamu. Vagy tényleg létezne ilyen hülye nő, mint te, kérdező? Úgy vesznek hülyére, ahogy az elő van írva.
2016. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
2016. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Felnőtt NŐ vagy küld el a párodat melozni...aki akar talál munkát..aki nem akar..az meg a párján élősködik mint a palid!

Miért kellene pénzt kérnie az anyjától?Külön él...elköltözött és te vagy olyan barom h eltartod!

Megérdemlitek egymást..kényelmesen él mint a hal a vízben

2016. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanolyan nyomorult vagy, mint az anyósod. Ja nem, te jobban, te egy idegent tartasz el.
2016. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Öhm.. A párod otthon mereszti a s**gét egész álló nap ahelyett, hogy dolgozna, és te az anyjára haragszol, aki két állásban melózik? Lol. Ismétlem, LOL.
2016. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Olvasni nem tudók kedvéért: nem a párja mereszti a segget otthon, hanem a pár BÁTYJA, akit a muter tart el.
2016. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

Drága funkcionális analfabéta barátom, javaslom, a nyári szünetben csinál sok szövegértéses feladatot. Rád fér.

2016. jún. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*csinálj
2016. jún. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!