Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most annyira haragszom apára...

Most annyira haragszom apára :S Jogosan?

Figyelt kérdés

Nos a történet ott kezdődik hogy nekem anyukám meghalt 6 éve. azután apukámnak volt néhány barátnője( ami önmagában nem baj )de mindig elvárta hogy szeressük őt meg a gyereket meg hogy változzunk meg tesómmal ugy hogy megfeleljünk a nőnek. Volt amikor az ország másik végén szerzett magának barátnőt és nekünk mindig minden hétvégén szünetben oda kellett utaznunk és jó pofát vágnunk. miközbe itthon meg emiatt szét hullot a kapcsolatom és barátnőimmel is eltávolodtunk egymástól mert én mindneből kimaradtam . Aztán lett egy másik barátnője akinek 2 gyere van akit apukám annyira szeret , mindig ölelgeti őket meg elvan velük , minket meg szerintem kb ha 2 szer megölelt valaha akkor is akkor amikor anya meghalt.velünk mindig veszekszik minden felkapja a vizet ,velük sosem. 3 hónap után összeköltöztünk velük( vettünk egy közös házat)a régit kiadtuk albérletbe. De ez nem jött össze a nő olyan sok mident elvárt tőlünk mindenért én meg a tesóm voltunk a hibásak. Jó persze voltak dolgaink nekünk is pl néha kupi volt a szobánkba vagy késtünk vagy reggel sokáig aludtunk mert este bulizni voltunk stb.. persze a nő midenért beduzzogott, mi nem is tudtuk hogy baj van csak később derült ki mindig hogy baja van- és igy napokig türtük ahogy duzzog. Már csomó ismerőstöl hallottuk hogy azt mondja mindenkinek mennyire utál engem meg a tesómat és hogy neki csak apa kell.Végül elérte hogy szétköltözünk mert megütötte a tesómat. Azt hittük apa észhez tért, de aztán ő vissza járt a nőhöz.. már megszoktuk hogy igazából ketten vagyunk a tesómmal itthon..kiderült hogy azóta titokban ők összeházasodtak apa csak 1 hónapra rá mondta el véletlen ...most az is kiderült hogy gyerekük lesz.. Nekem ez szörnyű hír hisz eddig sem érdekeltem apát de ezekután még ugy sem fogom :S:S pedig én szeretem őt és azt akarom hogy legyen itthon beszélgessünk stb..de ő sosincs itthon csak esetleg hétköznap este 10 után....Aztán most este nagyon összevesztünk mert nekem 8. ba nem volt ballagásom ugy beszéltük meg hogy majd 12. be bepótoljuk..( tesómnak 8. ba volt ballagása) Már szervezgettem is beleéltem magam meghívtam emebereket, régebben apa azt mondta hogy csak ugy lesz ballagás ha meghívom a " feleségét" ( persze azóta mióta elköltöztünk kb 1 éve én nem is találkoztam a nővel) mondtam hogy jó meghívom csak legyen ballagásom-Erre ma közli velem hogy nincs pénze rá nem lesz ballagás( bezzeg egy másik gyerekre lesz pénze)...meghogy május elsején amugy sem jó stb...nekem ez nagyon fontos ...ezt várom évek óta hogy majd amikor én ballagok...de ezekszerint nem lesz semmim..Apa sosem tett nekem semmit meg legalább ezt megtehetné... Nem tudom jogosan buktam e igy ki ezen .. vagy lehet hogy csak felgyülemlett már minden és igy jön ki..:S:S


Jah és azt is hollottuk innenn onnan hogy apa a nő meg a gyerekek csomószor mennek ide oda, fagyizgatnak átruccanak gyulára,jól érzik magukat mint egy kis család. amikor megkérdezzük hogy hol voltál ma aztmondja dolgoztam sokáig , vagy hogy a munkám miatt átkellet mennem másik városba stb.. közbe meg látjuk ithhon fagyizgatni..:S


2010. ápr. 11. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a ballagás miatt haragudnék rá, hanem amiatt, hogy így elhanyagol titeket. Milyen dolog titokban elvenni egy nőt???

Tényleg, őszintén sajnálom, ami veled történik...

Tanulj tovább és próbáljatok meg mielőbb önállósodni a tesóddal, nincs más lehetőségetek.

2010. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj a nyers fogalmazásért, de apád egy szemét g*ci. Tanulj, dolgozz és menekülj tőle, ahogy csak tudsz :S
2010. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom, hogy ilyen az apukád, nem tudom miért nem foglalkozik veletek. Utálom az ilyen igazságtalan szülőket:/ Elhiszem, hogy fontos lenne neked ez a ballagás, főleg, h most ballagsz 12.-ből, szerintem ez egy nagyon fontos esemény. Én azt javaslom, hogy ezt eszéld meg apukáddal, mond el neki, hogy látod te a dolgokat, hogy a másik gyerekekkel sokkal jobban törődik, mint veletek. 17/L
2010. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogosan haragszol,mert egy tetü.Neki a legfontosabbak ti kellene hogy legyetek,nem mindent eldobni azért mert egy nő jött az életébe,ráadásul jön a közös gyerek...Ha normális lett volna,megkérdezett volna benneteket ezekről a dolgokról,hogy mi a véleményetek,vagy mit éreztek ezzel kapcsolatban.Mondd el a véleményedet neki,úgy ahogy leírtad,kíváncsi lennék mit válaszol rá...
2010. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én próbálok vele beszélni , mindig elmondom mit érzek hogy nekem ez mennyire fáj de aztán mindig kimenti magát valahogy , vagy veszekedésbe torkollik , vagy még magát sajnáltatja. És Igaz hogy nekünk is vannak hibáink , tudom , és tényleg volt amikor közöltük hogy egyáltalán nem bírjuk a nőt, de attól még nem kéne eldobnia minket. Nekem a gyerekem majd akkor is a gyerekem lesz ha egy bűnöző lesz vagy valami. A legrosszabb hogy meg se tudom vele értetni hogy nem jó amit csinál!! Neki csak a saját boldogsága számít - ahogy ő mondaná
2010. ápr. 12. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!