Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyötörni fog a lelkiismeret?...

Gyötörni fog a lelkiismeret? Mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Nagymamám rég meghalt, nem sok emlék van tőle, a házát is most adtuk el. Lomtalanításkor akadtam egy kis karácsonyfadíszre, ami nagyon a szívemhez nőtt. Sajnos a napokban eltört, nem teljesen, de a teteje leesett, nem lehet felakasztani többé. Van ezenkívül karkötő, és egy-két fotó, de nem fog "megharagudni" ha kidobom? Nem szívtelenség ez egy kicsit? Félek ha kidobom gyötörni fog a lelkiismeret. SEGÍTSÉG!
2010. ápr. 11. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor ne dobd ki.
2010. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha mindent, amihez valamilyen szép emlék köt megtartanánk, akkor idősebb korunkra külön szobát kellene fenntartani a tárgyi emlékeknek!


Ezért azt javaslom, őrízd őt a szívedben és gondolj rá szeretettel! - ez a legértékesebb, amit szeretteinkért tehetünk.

2010. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Mielőtt kidobod, fotózd le, akkor tudod még nézegetni, ha akarod.
2010. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Akkor ne dobd ki. Mit kell ezen pattogni? Nem az életed, a házad, a családod múlik rajta. Fényképek és kész... Te jó ég...
2010. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, dehogy is haragszik meg! Gondoljbele: ha nincs tulvlág akkor mindegy, ha van akkor pedig csak arra gondol, majd, hogy legalább van aki gondolrá, akinek fontos az ő véleménye. Ennek ellenére szerintem ne dobd ki őket. egy-két fotő nem foglal olyan sokhelyet... :) gondolj bele: ezek max egy cipősdoboznyi helyet foglalnak és dejólesz mejd 90 évesen egy kb. 150 éves karkötőt nézegetni. szerintem tardsd meg. de ha tényleg nincsen számukra hely akkor nyugodtan dobd ki (vagy ajándékozd el) nem fog megharagudni
2010. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Hát vegyél elő egy kis dobozt, és tedd bele ezeket a tárgyakat! A karácsonyfa díszt, ha nem tudod megragasztani, tedd egy nylon tasakba, azt is be a dobozba. Nem tudom, mekkor házban laksz, de ennek a néhány emléknek csak akad helye.


Egyébként mindenben ilyen tanácstalan vagy?? :))

Bocs a kérdésért, dehát idegen emberektől kérdezed, hogy lesz-e neked lelkiismeretfurdalásod? Ki tudja azt innen közülünk? Senki, egyedül csak TE!

2010. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

szia

sztem ne dobd ki,csak rakd el egy dobozba,akárhova. engem tuti h gyötörne a lelkiismeret.

2010. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért is haragudna meg egy halott ember? Jajj... Tudod, a halottaknak már nem fáj semmi, nem érzenek semmit. SEmmi sem fog történni, ha kidobod a dolgokat. Lehetne őrizgetni a végtelenségig régi vackokat, de ha ezt teszed, az fog történni, hogy majd aa te gyerekeid fogják azokat kidobni, akiknek már tényleg semmi, de semmi közük nem lesz a te nagymamádhoz.
2010. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mármint "éreznek"...
2010. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én se dobnám ki:(
2010. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!