Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a párom azt...

Miért gondolja a párom azt hogy csicskáztatom?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, feleségem otthon.

2 hét múlva lesz a ballagás, nagynéném írt hogy a párom menjen le a meghívóért, amire meghívott bennünket az unokatestvérem.


Az a baja hogy nem hozzák le, nekem meg a talpamra kellene állni mert szerinte ez szánalmas meghívás.

Azt is mondta hogy majd én menjek le a meghívóért, de ő nem jön el a ballagásra nem fogja magát megalázni.


2016. jún. 2. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért gondolja a párod, hogy csicskáztatod, mert tényleg csicskáztatod! Állj a sarkadra, és mondd el a nénikédnek, hogy ez nagyon megalázó!
2016. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Ja hát igen, ilyenkor az lett volna az alap, hogy ne az élettársadat rohangásztassák a meghívóért, hanem rendesen hívjanak meg, ha szeretnék, hogy elmenjetek.
2016. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Még ha csak te csicskáztatnád, de még a nagynénéd is egy csicska senkinek nézi. Én se mennék ilyen ballagásra.
2016. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%

Most az általános iskolás ballagások vannak, eszetekbe se jut, hogy az unokatesó 14 éves is lehet, akit túlféltenek és nem engednek utazni?

Bár tény, hogy akkor is neki kellett volna telefonálnia.

2016. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es, ha nem ő, akkor a nagynéninek kellett volna levinnie... ő nem egy féltenivaló 14éves...
2016. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megszűnt a Posta és leálltak az email-kiszolgálók?
2016. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!