Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtátok, amikor a...

Hogyan fogadtátok, amikor a fiatok bejelentette, hogy óvodapedagógus (óvóbácsi) lesz?

Figyelt kérdés
2 ismerősöm lett óvónő, és mesélték, hogy bár több volt a lány, de 1-2 fiú is volt a csoportban. Szóval nem ez a jellemző, és kíváncsi vagyok, hogy azok a szülők mit szóltak a fiuk választásához.
2010. ápr. 11. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezel,ha nem érdekelnek a válaszok?!
2010. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
15:13 - Érdekelnek, de nem vagyok érintett, te meg ezt nem fogod fel. Tanulj meg szöveget értelmezni. Az érintetteket kérdeztem, és azoknak, akik válaszoltak érintettként, KÖSZÖNÖM! Te csak kötekedni akarsz, neked nincs mit köszönni.
2010. ápr. 11. 15:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Én semmi kivetnivalót nem találnék benne, attól még lehet a fiam igazi férfi, hogy óvóbácsi. Én örülnék, hogy szereti annyira a gyerekeket.
2010. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan válaszoltam a kérdésedre.Nem én kezdtelek oktatni,hogy biztos nem tudok olvasni meg szöveget értelmezni.Utoljára voltam.Köszi
2010. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én lennék óvóbácsi! :D 22/F
2011. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!