Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szigorú az apám?

Szerintetek szigorú az apám?

Figyelt kérdés

Ha tanulas közben használók telót vagy facebookozok elkéri a telefont.Ha 9 órakkor telózok az ágyba szintén elkéri a telefont.Ha haverokkal kiakarok menni a faluba egy kicsit szórakozni max félynolcog enged ki a többiek általába 10 -11 maradnak kint.Nemengedi a 18+ videójáékokat ,ha meglátja mondja hogx kapcsold ki!

Ha visszafeleselek abból veszekedés szokott kialakulni ijenkor néha megszokott verni múltkor úgy meg vert hogy a fejemen púpok voltak a hátamon meg ottmaradt a keze nyoma.Ijenkor ha ijen nagy veszekedések vannak 2 hétig nincs teló meg minden ami jó.

Amior nemazt csinalom amit ő jónak lát elveszi a wifit ez nagxon gyakori hogx pl:megyek wc és viszem magammal a telót ő meg kihúzza énis megcdinaltam vele ezt de akkor megint énlettem lecseszve.Nemnagxon enged el a barataimmal pl:fürdőzni,vásárolni meg ijenek de ezt mondjuk megisértem....Szerintetek szigorú

Bocs ha hosszan fogalmaztam

13-lassan14 fiú...


2016. máj. 24. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

A verést kivéve mindennel egyetértek.

Tanulás közben ne facebookozz.

Este kilenckor már nem jó internetezni, alváshoz készülődj. Egy jó könyv sokkal jobb levezetés a nap végére.

13 évesen nincs szükséged 18+ játékokra (sem...).

Az, hogy a többieket helytelenül 11-ig engedik ki, nem jó. A te korodban a fél nyolcra hazaérés teljesen jó.

A feleselésre tőlem egy szájonvágást kapnál. Ne feledd, nem vagy egy szinten a szüleiddel. Ha nálam húztad volna ki a wifit, másnap már egy tizenöt éves butatelefonod lett volna, ahol csak telefonálni tudsz és smst küldeni. Azért tudd, hogy mit szabad neked és mit nem. Végülis egy 13 éves kiskorú gyerek vagy még.

2016. máj. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem szigorú. Ő legalább foglalkozik a tanulmányaiddal. Sok szülő nem sajnos. Azt meg senki nem kérdezte miért üt meg. Pedig írod, hogy feleselsz. Nem is normális pl. lehülyézni apádat. Ilyesmit nézek ki belőled.
2016. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Volt ojan is hogy fürödtem es elzáeta a melegvizet és meg csak alig engedtem mert asztmondja hogy sok vizet endedek...
2016. máj. 25. 14:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a legtöbbel egyetértek. 13 éves vagy. És ha annyira nagyfiúnak érzed magad, legalább a másodikos helyesírással tisztában lehetnél, 8 éves lányom idén tanulta. Ilyen, olyan, milyen stb. mindig ly-nal írandó.
2016. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de az apád (a leírtak alapján) egy féreg.

Teljesen abnormális amit művel...

Azzal, hogy parancsolgat neked nem keménységre nevel, hanem betör, mint egy kutyát. Ha keményebb is leszel, akkor is csak egy kutya.

Kutya akarsz lenni?

Akkor leszel kemény, ha nem hajtasz fejet a "hatalomnak".

Így 14 évesen, nincs ötletem mit tehetnél, de talán elég ha azt tudod, hogy ez így nem normális, és ha majd idősebb leszel változtatsz és nem egy betört szolga válik belőled.

2016. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mert ha 18 évesen hajléktalan válik belőle, az ugye sokkal jobb.

Egyáltalán nem irreális elvárás, hogy tanuljon és ne csavarogjon hétnaponta késő estig. A többi szélsőséges baromság, és nagyon nincs rendben, ha megüti. De nem az a megoldás, hogy azért is az ellenkezőjét csinálja annak, amire megkérik. Meg kéne tanulnia az embereknek végre kompromisszumot kötni, és nem végletekben gondolkodni.

2016. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hát néhány szempontból kibírhatatlan a te apád akárcsak az enyém is
2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tanulni szokok már nemazért és nemvagyok jó tanuló de nemis rossz...
2016. jún. 21. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!