Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aláztak/Aláznak meg családtagj...

Aláztak/Aláznak meg családtagjaid, "barátaid", munka/osztály társaid? Ha igen, akkor mit tettél/teszel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, mert már nem hagyom magam! Ha úgy érzem, hogy valaki ilyen helyzetbe hoz vagy nem veszem magamra vagy vissza szólok. Aki meg megaláz, az nem barát!!
2010. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anno engem piszkáltak. De abba hagyták kb 12-13 éves koromban (miután megkergettem a főkolompost, majdnem felmászott a táblára :P). Na azóta csönd van.
2010. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola alsó tagozatában aláztak az osztálytársaim, mert túl jószívű voltam, és mindent megtettem nekik, mert azt hittem, a barátaim.

Először csak szóban bántottak, aztán ütöttek, vertek, rúgtak. Én semmit nem tettem, túl sokan voltak, és féltem tőlük. Senkinek nem szóltam róla.

Később új suliba kerültem, de ott már kiálltam magamért. Azóta senkinek nem hagyom, hogy akár egy kicsit is megalázzon.

20L

2010. ápr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-4en volt 1 szörnyen buta lány és ő ha bajbakeveredett akkor azt mindig az én nyakamba varrta:(DE nem tehettem túl sokat,mert a "nagymamija" ott volt (a suliban dolgozott) és azt aki nem hódolt be a kis unokácskája előtt azzal kegyetlenül elbánt.Aztán sikerült kicsit a sarkamra állnom ez volt a legjobb időszak,de a nagymami szinte minden nap le*eszett valamiért.Ja a nagymamit az egész osztály utálta és a kis unokácskát is.Utána 5-6 na ezek a szép idők senkinek sem hagytam,hogy megalázzon.13/L
2010. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a munkahelyemen aláztak. Tanulóként voltam ott, de a főemberke, nem tanított, hanem elmondta egyszer, utána vagy tudod vagy nem. Ha nem tudtad, akkor lehordott mindennek, elég durván. Plusz nem magyarázott el semmit a szakmával kapcsolatban. (nem írnám le, nehogy felismerjenek)
2010. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem a munkahelyen a főnököm. Sajnos a felmondást nem rendkívülivel szüntettem meg, ezért nem tudok pert indítani már, ha azzal akkor perelhettem volna. Azóta már panaszt tettem ellene a cégnél (igaz már nem dolgozom ott) ez még folyamatban van, és ahova csak megyek falakba ütközöm. Mégegyszer nem így csinálnám, szembeköpném mielőtt felmondok. Úgy látszik ma van az, hogy azt a világot éljük, amikor egy főnök következmények nélkül mindent megtehet, de ha egy alkalmazott csinálta volna már rég kirúgták volna érte. Egyszer talán még szebb világ is lesz.
2010. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egy családtag.Akármit szóltam Hozzá,vagy a többi családtag jelenlétében bármilyen témához,lehülyézett mindenki előtt,kioktatott,mint egy fogyatékost,hozzá meg pofákat vágott,és szembe röhögött.Az,amit én mondtam,az hülyeség volt,amit én csináltam,az nem volt jó úgy ,mert őszerinte nem úgy kell.Levegőt sem úgy kell venni,ahogy én veszek,mert ugye én csak egy kis szerencsétlen barom vagyok,aki úgysem szól vissza.Egy szép napon azt mondtam neki,hogy a ku..a anyádat.Azóta csak köszönünk egymásnak.Mondjuk ugyanolyan fatuskó maradt,de már helyre rakom,ha nagyon elszalad vele a ló.
2010. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem sajnos igen.. édesapám szokott más fiúk előtt. Szerintem azért félt, mert én vagyok az első gyermekük, apuci kicsi lánya, és félt a fiúktól. De akkor nem tudok visszaszólni, mert mégiscsak apám...

Osztálytársak nagyon néha, de akkor is csak hülyeségből, olyankor visszaszólok nekik, és csendben maradnak :D :S

2010. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szakíts meg minden kapcsolatot velük. ilyen emberekre nincs szükséged.
2010. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem a saját anyám alázgatott rendszeresen.. Nem vagyok vékony alkat, de kövér sem. De mindig ezzel sértegetett. Átjött a legjobb barátnőm, aki egy alig 50kg-s lány, anyu beszólt előtte, hogy nézd meg ő milyen csinos,vékony, te meg milyen tehén vagy. De mindenkinél ez volt, ha látott egy nálam vékonyabb lányt, vagy átjött valaki, mindig ezzel jött. "Nézd meg őt" Ő bezzeg milyen csinos" stb. Főleg mások előtt volt ez nagyon rossz. De már nem foglalkozom vele.
2010. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!