Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen is gyerek?

30 évesen is gyerek?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve vagyok együtt a párommal.Született egy kislányunk aki nyáron lesz 2 éves, anyósommal élünk együtt,de minden kérdésben(még a legapróbban is) kikéri az édesanyja véleményét..ha hivatalos dolgokat kell intézni akkor is el kell kísérni természetesen az anyjának.A kislányunkkal csak hébe -hóba törődik egy keveset.Egész nap csak ül a számítógép előtt bezárkózva a maga kis világába és kész.Ebből áll a napja.Vajon gyereket szültem egy 30 éves gyereknek?
2010. ápr. 9. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem :) Egyszerűen csak erősebb a kötelék az édesanyja és közötte :) Tulajdonképpen igazad van, nem nőtt fel teljesen, de hidd el, fel fog :) Ha egyébként nincs semmi gondod az anyóssal és a pároddal, akkor nincs miért aggódnod :)
2010. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt szültél volna vagy összejöttetek volna,ezt már észrevehetted,akkor most viseld a következményeket.

Ezt ne bántásnak vedd,Isten látja lelkemet.

Most olyan szép idők vannak,meg hát lassan igazi nyár,menjetek a szabadba és csináljatok sok közös programot,hogy törődjön veletek is.

Az meg,hogy az anyja megy vele mindenhova azért van,mert ott éltek,nyilván nem tudtok különmenni ,de valahogy próbálj meg hatni rá.Ne a gép előtt üljön menjetek a szabadba:)

2010. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt a gyereket legalább nem te neveled.
2010. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon kevés infó, így még gyanakodni is csak halkan lehet (azért lehet, mert a "bezárkózva a maga kis világába" jellegzetes), de olvasd el az alábbi linket: [link]
2010. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú de mennyi 30 éves gyerek van. :) Van bőven, aki még tininek képzeli magát :) Sajnálom...... Ha nem tetszik, lépj, még nem késő!
2010. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van sose fog felnőni, hagyd faképnél mert nem fog megválltozni.
2010. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szitu nálunk is hasonló,csak itt nincs anyós.Eleinte próbáltam kirángatni,h ne a gép előtt üljön.Aztán elkeseredésemben felkerestem egy pszichológust.Nem csak a gépezés volt a baj,elhanyagolt minket(lányom májusban lesz 2),ivott,teljesen aszexuális lett,és messziről bűzlött,h nem érzi jól magát a bőrében.A pszichológus megerősítette a gyanúmat,h nagyon komoly depressziója van.De arra is rávilágított,h én meg feszülhetek akkor sem lesz jobb.Leültem vele,nyíltan beszéltem a dologról,kértem,h keressen fel szakembert.Első reakciója a teljes elutasítás,majd utána fél évvel hajlott volna a dologra,de még mindig nem akart szembenézni a problémával.Most ott tartunk 1,5 éve szer házasságunkkal a nyakunkban én 13 ő 30,h van két gyerekem,csak az egyik a férjem.

Persze lehet mondani,h gyerek előtt ezt nem láttam.Őszintén?Akkor ezek a dolgok nem tűntek akkora problémának,és szinte csak aludni és főzni jártam haza,így nem volt időm a gépfüggőségén aggódni.No meg persze nem is terveztük a családalapítást,de nem volt szívünk megszakítani a terhességet,ami jó,mert imádom a gyereket,de már alig várom,h válhassak,mert belefáradtam a napi szarba.

Ami elszomorít,h egyre több a virtuális világ által szétdúlt család történetével találkozom ezen az oldalon,és a legtöbb esetben a férfiak menekülnek a géphez.Nem tudom,vajon ez lesz a 21. század fő válóoka?

2010. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a valódi világgal nem stimmel valami, hogy így menekülnek belőle az emberek?...
2010. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Már elnézést, de nem neked kellett volna meggondolni, hogy kinek szülsz gyereket? Nem tudtad, hogy semmit nem tud maga elintézni és nem is akar önállóbbá válni? Ez nem annak az esete, mikor valaki azt hiszi, hogy majd megváltozik a párja később, mert ő majd megváltoztatja? Mert gondolom, hogy régebben is ilyen volt, ez nem most kezdődött nála.


A fő kérdésre a válasz egyértelműen az, hogy nem a kor dominál ebben a kérdésben. Van 18 évesben olyan, aki egy 40 évesnél sokkal felelősségteljesebben tud gondolkodni. Attól, hogy ő 30 éves, nem biztos, hogy érett egy komoly párkapcsolatra, gyerekekre stb. És nem hiszem, hogy egy 30 évesnél elsősorban a szülő felelős. Van saját akarata, tudata, ha akarna változtatni, tudna, csak hogy így kényelmesebb neki. Ezért kell meggondolni, hogy kinek szülsz.

2010. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

ez a szitu nagyon nem jó. javasolnék egy sorozat komoly beszélgetést a kedves hitessel a témárol. egyrészt nem természetes a dolog, másrészt tönkreteheti a házasságot. meg kell neki magyarázni, hogy nem a Mamát vette feleségül.

és még egy fontos dolog: jó volna minél előbb elköltözni.

2010. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!