Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett apámmal?

Mi történhetett apámmal?

Figyelt kérdés

Mostanába egyre forróbb itthon a levegő. Nincs olyan nap ami nem telne el veszekedéssel,kiabálással.Azt vettem észre hogy egyre agresszívabb.Én 17 éves vagyok , van egy nővérem is és egy édesanyám is. Apámon már kéne változtatni , de nem tudom hogy hogy lehet.

Esténként szokott inni , minden este iszik . Egy hétre jut kb.3 napóleon + háromnegyed karton sör .Gondolom ezt is ide írom lehet hogy köze van hozzá...

Mit tudok tenni ? :(


2010. ápr. 9. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

ismerős .. nálam is így kezdődött 4 éve, mára már gyűlöljük egymást, leribancoz, elküld a háztól, össze vissza szid ..

de természetesen próbáltam változtatni ..

ajánlom hogy ő akármennyire csúnyán beszél veled, próbálj meg kedves lenni .. nem tudom mi lesz a vége ..

nem történt a családban olyan dolog, ami feldúlta volna?


15*L

2010. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem semmi mennyiségű pia, ami természetesen a gondjainak a következménye. Lehetséges, hogy a munkahelyén támadt feszültség, de akár még otthon is lehet probléma.

Az a baj, hogy ezen te nem tudsz változtatni, csak ő tud. Szerintem beszélj édesanyáddal és a testvéreddel, hogy ültessétek le közösen apádat, hogy megbeszéljétek a gondokat. Aztán vagy hajlandó rá, vagy nem...

2010. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem, semmi olyasmi :/

de a szomszéddel eléggé utálják egymást, és elvileg miatta iszik vagyis ráfogja...

2010. ápr. 9. 16:39
 4/15 A kérdező kommentje:
* De máskor aztmondja, azért iszik mert jólesik ,azt mondja hogy semmi közünk hozzá neszóljunk bele...
2010. ápr. 9. 16:40
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy hét alatt három üveg napóleon (ta)konyak, + fél karton sör az komoly alkoholizmust feltételez... Sajnos ezzel egyedül nem lehet mit tenni, én a helyedben egyszer venném a fáradtságot és elbeszélgetnék vele, persze olyankor, amikor éppen nem fogyasztott. Fel kell ajánlani, hogy hátha tudsz segíteni a problémáján. Az alkoholizmusa valószínűleg egyfajta menekülés lehet a probléma elől. :(
2010. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A piálásával nem tudsz semmit kezdeni,ha ő nem hajlandó leszokni,akkor te nem tudod leszoktatni.Bár furcsálnám ha a szomszéd miatt inna,de valami gondja biztos van amiért ilyen.
2010. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

szőlővel foglalkozik, de abba mi a nagy trauma ? Igaz hhogy sok munka van vele de azért vannak mások is akik ezzel foglalkoznak erre felé, és mégsem isznak :S:/

Édesanyám azt mondta hogy régen rosszabb volt, agresszívabb.

2010. ápr. 9. 16:45
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj vele józan állapotában négyszemközt beszélgetni. Szedd ki belőle, mi bántja igazán. Ha szereted, mondd el neki. Azt is, hogy segítesz.
2010. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Van részeg bolond, és józan bolond, a te apukád az első. Azért kötekedik, mert soha nem tiszta a feje. Az én apám is alkoholista volt. Ha már anyukám nem az ő szájaíze szerint szólt hozzá, csattant az ostor. Terror alatt tartott minket édesanyámmal. és soha nem változott meg.
2010. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
30%
Fizess neki egy ku*vát
2010. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!